Nejrozsáhlejší test finančních poradců v českých dějinách pokračuje. Po excelentním vysvědčení, které získali poradci Broker Consulting od laické poroty, přišly další jedničky. Výsledky druhého kola publikoval oblíbený server iDNES.

Ve druhé části testu hodnotili poradce odborníci. A opět rozdávali známky z celé klasifikační škály.  Broker Consulting skončil ve všech čtyřech městech – Praze, Plzni, Brně a Liberci na výbornou, a to ve všech kategoriích: Zjištění dat, Dojem a Finanční plán.
„Někteří poradci však odvedli profesionální výkon. Ve finančních plánech, které připravili, dokázali jasně ozdravit finance klienta a ochránit jeho rodinu před riziky, která mohou domácnost finančně srazit na kolena. Zkontrolovali a doporučili úpravy majetkových pojištění, navrhovali konkrétní řešení, jak konsolidovat stávající půjčky, jak postupně zabezpečit děti a zajistit se na penzi. Své návrhy pak dokázali srozumitelně vysvětlit,“ uvedl server iDNES.
Celý článek o zkušenostech testerů s Broker Consulting a dalšími finančními poradci najdete na serveru iDNES:
http://finance.idnes.cz/test-financnich-poradcu-v-cesku-nekteri-se-jako-experti-jen-tvari-pyk-/viteze.asp?c=A110629_095430_viteze_sov
Další články o výsledcích testu finančních poradců byly publikovány na serveru měšec.cz:
http://www.mesec.cz/serialy/test-financnich-poradcu-2011/


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *