Broker Consulting

Broker Consulting je silným partnerem pro své zaměstnance i klienty

Broker Consulting27. 04. 2022

V práci stráví průměrný Čech 80 tisíc hodin svého života. Proto by měl člověk dělat to, co ho naplňuje a dává mu smysl. I z hlediska odměny a kariéry. Z průzkumu Centra pro veřejné mínění vyplývá, že 69 % Čechů je se svou prací více či méně spokojeno. Zbývajících 31 % je vyloženě nespokojeno. Hledat novou pracovní příležitost může mnohdy být velkou životní výzvou. A nezáleží vlastně ani na tom, zda se jedná o úplně první práci v životě, o rozhodnutí změnit obor, nebo jen o lehký posun v rámci stejného pole působnosti.

Mezi nejčastější motivy pro změnu práce patří špatné finanční ohodnocení, nuda a malá možnost seberealizace. Například v roce 2021 se až čtvrtina Čechů rozhodla najít si novou práci, postavit se novým výzvám a dostat příležitost nejen k profesnímu růstu. A v jakém oboru se roste nejlépe? V takovém, který je stabilní, smysluplný a lukrativní. Tímto oborem jsou reality a finance, což se naplno projevilo jak v pandemické krizi, tak krizi, kterou v letech 2008/2009 odstartoval pád Lehman Brothers.

Stabilita a jistota za všech okolností

Společnost Broker Consulting dokázala dva silné světy realit a financí propojit v unikátní obchodní model, který přináší jistotu v dobách, kdy ekonomika zažívá těžké časy. Proč tomu tak je? Lidé totiž ruku v ruce se zdravím řeší prioritně bydlení a peníze. Už od od svého založení, tedy od roku 1998, společnost nepřetržitě roste a navyšuje svůj obrat. V roce 2021, v období pandemie koronaviru a ekonomických problémů, byl růst v Čechách a na Slovensku dokonce neuvěřitelných 33 %. Pro rok 2022 se Broker Consulting rozhodl vypsat tisíc nových pracovních příležitostí napříč všemi pozicemi.

Nejčastěji využívanou je možnost vydat se kariérou konzultanta, specialisty či manažera/ředitele Broker Consulting. Tato příležitost v oboru financí a realit funguje na základě živnostenského oprávnění, licencí od ČNB a vázané živnosti pro realitní zprostředkování. Všechny licence pomáhá Broker Consulting získat již v prvním roce spolupráce.

Samozřejmostí je ve společnosti Broker Consulting i možnost práce v zaměstnaneckém poměru, nejčastěji na pozicích odborných, administrativních či obchodních asistentů v rámci front office a back office. Jednou z možností je také forma externí spolupráce jako tak zvaný „partner“. Toto partnerství je založeno na sdílení kontaktů a tipů s konzultantem a na společném vyhledávání vhodných obchodních příležitostí.

Není se čeho bát

Český realitní a finanční trh je obrovský a o smysluplné příležitosti v něm není nouze. Broker Consulting je aktuálně silným partnerem pro 600 tisíc spokojených klientů. Rozhodně je ale stále kam růst. Právě spokojenost klientů je odrazem toho, že ve společnosti pracují profesionálové, kteří své práci rozumí, jsou pečliví a precizní. Profesionálové, kteří umí vést lidi a každému klientovi navrhnout plán přesně podle jeho přání a požadavků. Díky preciznímu klientskému servisu má společnost Broker Consulting NPS k dubnu 2022 na hodnotě 61 (Net Promoter Score – nástroj k měření spokojenosti a loajality zákazníků). To je na české poměry nevídané. Například tuzemské banky mívají NPS okolo 20–50. Maximální hodnota činí +100, minimální -100 bodů.

Špičkový klientský servis je také znakem dobře nastaveného a propracovaného systému vzdělávání a školení. Oboru „reality a finance“ se na žádné vysoké škole neučí. V Broker Consulting proto každému nováčkovi stojí v začátcích po boku zkušený garant, který mu radí a jistí záda při každém kroku. Broker Consulting chce být totiž spíš než nadřízeným a zaměstnavatelem pro své lidi partnerem. Při dodržování základních pravidel, právního rámce a vysokého zákaznického standardu může být každý svým pánem. Do Broker Consulting se nechodí na pracovní pohovor, ale každého uchazeče čeká ROZHOVOR o možnostech kariéry.

Další příspěvky na téma Broker Consulting

Čeněk Liška sází na věrnost značce a spolupráci s partnery

Původním povoláním muzikant Čeněk Liška, který letos v létě ohlásil postup na pozici regionálního ředitele, využívá v rámci svých aktivit i spolupráci s partnery. Díky nim, jak říká, se v poslední době podařilo sjednat hned několik větších realitních obchodů.

Příležitost22. 09. 2023
Zobrazit více

Na partnery pohlížíme jako na parťáky

Partnerská spolupráce je silnou stránkou Rostislava Kchopa, který je od počátku letošního roku na pozici oblastního manažera. Povídali jsme si o tom, co mu komunikace s partnery přináší a jaké překážky je třeba překonávat.

Příležitost12. 09. 2023
Zobrazit více

Petr Hofman: Dívám se především dopředu

O svém kariérním postupu a rozvoji vlastního týmu s námi hovořil nový oblastní ředitel senior Broker Consulting Petr Hofman. Již nyní se těší, že bude moci pomáhat i ostatním v jejich kariéře a růstu.

Příležitost07. 09. 2023
Zobrazit více

Tomáš Pospěch: Jaký já jsem člověk, takové mám klienty

Před dvěma lety si Tomáš Pospěch otevřel vlastní OK POINT v Ostravě-Porubě, kde nabízí jak finanční, bankovní, tak realitní služby. Ke všem klientům přitom přistupuje stejně. S kvalitním servisem, zkušenostmi a pokorou.

Příležitost24. 08. 2023
Zobrazit více

Jak si zřídit a provozovat obchodní místo

Obchodní místa OK POINT nabízí franšízantům hned několik výhod. Přesto je třeba, abyste byli na zřízení i samotný provoz těchto poboček dobře připraveni. Ptáte se, na co se nesmí zapomenout?

Příležitost21. 08. 2023
Zobrazit více

Emil Malý: Postup je především zásluhou celého našeho týmu

Na pozici regionální ředitel senior postoupil v Broker Consulting Emil Malý. Vzhledem k jeho aktivitám a cílům ale nepřekvapí, že tím jeho plány rozhodně nekončí.

Příležitost18. 08. 2023
Zobrazit více

V soutěži Franchisa roku byl absolutním vítězem vyhlášen koncept OK POINT

Hned dvě ocenění dostal od odborné poroty České asociace franchisingu koncept OK POINT společnosti Broker Consulting. Stal se absolutním vítězem soutěže Franchisa roku 2022 a zároveň získal i prvenství v hlavní kategorii Franchisor roku.

Broker Consulting14. 07. 2023
Zobrazit více

Radim Štantejský pro Forbes: Investice musí hlavně chránit peníze

Zářijové číslo prestižního magazínu Forbes přináší rozhovor s Radimem Štantejským, obchodním ředitelem Broker Consulting a duchovním otcem franšízového projektu OK POINT. Pokud jste si časopis nestihli koupit, nabízíme vám přepis celého rozhovoru.

Broker Consulting17. 09. 2021
Zobrazit více

Skupina Broker Consulting podpoří bytovou výstavbu napříč Českou republikou

Skupina Broker Consulting se rozhodla rozšířit své současné developerské aktivity ze západních Čech do všech regionů včetně Prahy, aby pomohla řešit problém s nedostatkem nových bytů.

Broker Consulting19. 02. 2021
Zobrazit více

PETR HRUBÝ: Hazardér věří pohádkovým slibům, investor dlouhodobým cílům

Úspěšný investor a zakladatel dnes obratem téměř dvoumiliardové skupiny Broker Consulting Petr Hrubý přiznal, do čeho sám investuje. A nebál se zajít do detailů. Přečtěte si rozhovor, v němž mimo jiné odhalí 27 let svých plánů, řízení rizika a úspěchů. A pokud si myslíte, že se investorem můžete stát jen do určitého věku, navíc s darem do vínku a letitými studii vysokých škol, jste na omylu. A nevyvede z vás z něj nikdo jiný než Petr, který se umí v oblasti peněz pohybovat jako ryba ve vodě.

Broker Consulting11. 01. 2021
Zobrazit více

Den na OK POINTU s Jaroslavem Laurem

Na příležitost jménem OK POINT slyší stále více zájemců o bezpečné podnikání. V pořadí desátou pražskou pobočku tohoto franšízového modelu Broker Consulting otevřel v lednu 2020 v OC Opatovská bývalý vysoce postavený manažer z oblasti automotive Jaroslav Laur. Jak probíhá takový běžný den na ok pointu? Dokázal Jaroslav a jeho tým na pobočce najít způsob, jak pomáhat klientům i v době koronakrize? A jak se adaptovali na nové postupy?

Broker Consulting11. 01. 2021
Zobrazit více
3 min

OK POINT

Proč navštívit OK POINT? Protože řešíme FINANCE. REALITY. SPOLU. Podívejte se, jak to celé funguje.

Broker Consulting10. 01. 2021
Zobrazit více
1 min

Broker Consulting – moje místo

Co znamená Broker Consulting? Místo, kde se zajímáme o vaše sny a potřeby. Místo, kde řešíme finance a reality spolu.

Broker Consulting09. 01. 2021
Zobrazit více
1 min

Jak zatočit s drahými půjčkami?

Víte o někom, komu by se konzultace k optimalizaci drahých dluhů hodila? Obraťte ho na některého z našich konzultantů.

Broker Consulting09. 01. 2021
Zobrazit více

Baví vás spolupracovat s Broker Consulting?

Dává vám naše práce smysl?
Stojíte o prohloubení spolupráce?

Spojte se se svým spolupracujícím konzultantem
a dohodněte se na dalším postupu.