Broker Consulting

Zvolte si kariéru, která vás bude skutečně naplňovat

Příležitost13. 08. 2021

Během života strávíme v práci přibližně 80 000 hodin. Výběr kariéry tak má na náš život obrovský vliv. Díky dobře zvolené profesi budeme spokojení, respektovaní i zajištění, zatímco v opačném případě to může být přesně naopak. Zvolte si kariéru, která vás skutečně naplní. Ať už vaše cesta teprve začíná, nebo jste na rozcestí a hledáte správný směr, v Broker Consulting najdete práci, která dává smysl, radost i finanční nezávislost.

Proč pracovat v Broker Consulting?

Propojujeme finance a reality

Toto unikátní spojení oceňují naši klienti i spolupracovníci. Nabízíme totiž komplexní služby ve špičkové kvalitě. Pomáháme lidem vyřídit hypotéku, vybrat správné pojištění, sjednat výhodné spoření pro děti, prodat nemovitost za nejvýhodnějších podmínek či nastavit efektivní investiční strategii. Budujeme jim majetek, plníme jejich cíle a provázíme je všemi nástrahami života. A to je skvělý pocit.

Spolu jsme silnější

U nás platí dvojnásob, že v jednotě je síla. Jsme na stejné lodi, i když má každý trochu jinou úlohu. Sdílíme know-how, vzájemně se inspirujeme a motivujeme k co nejlepším výkonům. Navíc každý nový spolupracovník dostane osobního garanta, který se mu osobně věnuje, kompletně ho zaškolí a je tu pro něj, kdykoli to potřebuje.

Vzdělávání vás bude bavit

Neusínáme na vavřínech a neustále se vzděláváme. Ale děláme to zábavně, systematicky, a především v kombinaci s praxí. Díky našemu propracovanému vzdělávacímu systému získáte veškeré potřebné certifikace, odborné znalosti a správné dovednosti. Vedle týmu lektorů vám budou k dispozici nejrůznější on-line semináře i pohodlný e-learning.

Příjemný život v práci i mimo ni

Za poctivou práci se umíme patřičně odměnit. Pravidelně pořádáme například společný golf, plavby na jachtě, prestižní konference, výjezdní porady, dobročinné akce, večeře, plesy nebo soutěže o zájezdy po celém světě.

Jaké jsou možnosti spolupráce s Broker Consulting?

Když chcete být zaměstnanec

Je vaší prioritou jistota pravidelné měsíční mzdy? Máte ambice pracovat v oboru, ale netroufáte si rozjet vlastní byznys? Podívejte se na naše zaměstnanecké pozice:

Analytik

Tato pozice je vhodná pro ty, kteří chtějí do našeho oboru pronikat postupně a nezaleknou se administrativy. Analytik spolupracuje s manažery nebo konzultanty a průběžně se od nich učí, aby mohl přinášet a vymýšlet skvělá řešení pro klienty. Zároveň připravuje podklady pro jednání s klienty, finančními institucemi a developery.

Pracovník back office

Administrativní pracovník pomáhá konzultantům a manažerům dotahovat obchody a vyřizovat vše potřebné k tomu, aby naši klienti vždy získali optimální řešení na míru svým potřebám.

Pracovník front office

Pracovník na této pozici zajišťuje provoz kanceláře nebo pobočky a připravuje podklady pro konzultanty nebo franšízanty. Náplní jeho práce je zejména setkávání s klienty a vyřizování jejich požadavků. Zaměstnanecký vztah vzniká s konkrétním finančním konzultantem nebo franšízantem a podle talentu a píle je nastavené i odměňování.

Pracovník centrály Broker Consulting

Zaměstnanci centrály v Praze a Plzni poskytují pro celou naši síť podporu v těchto oblastech: administrativa, marketing, externí a interní komunikace, HR, účetnictví, produktová analytika, IT, reality, péče o klienty, právo a compliance. Pozice na centrále jsou vhodné jak pro zkušené specialisty s několikaletou praxí, tak pro juniory ‒ čerstvé absolventy.

Seznam aktuálních volných pozic najdete zde.

Když chcete podnikat

Jste cílevědomí, vytrvalí, máte tah na branku a za sebou zkušenosti, které vás přivedly k úvahám o vlastním podnikání? Podívejte se, jak můžeme začít spolupracovat:

Finanční či realitní konzultant

Konzultant pracuje na základě živnostenského oprávnění a splnění zkoušek u ČNB a Broker Consulting, na které ho skvěle připravíme. Pečuje o klienty, pomáhá jim správně nastavit finanční plán i vyřešit realitní záležitosti. Může pracovat sám, nebo se svým týmem zaměstnanců či dalších spolupracovníků. Jako konzultant u nás začínáte pod dohledem zkušeného manažera, který vám poskytne podporu a předá cenné zkušenosti.

Manažer

Náš systém umožňuje dynamický, ale kvalitní růst. Manažerem se může stát každý, kdo splní předem dané podmínky a má chuť a schopnost vést tým. To je rozdíl oproti většině firem, kde je postup na vyšší pozici možný zpravidla až po odchodu původního manažera.

Franšízant OK POINT

Jako franšízant získáte licenci k provozování pobočky OK POINT ‒ jednoho z nejdynamičtějších konceptů na českém trhu. Budete samostatní podnikatelé, ale k dispozici vám bude silné zázemí franšízora, kterým je Broker Consulting. Vzdělání v ekonomickém oboru je výhodou, ale není podmínkou, vše potřebné vás i vaše zaměstnance naučíme. Více informací o tom, jak se stát franšízantem, najdete v tomto článku.

Zvolte si úspěšnou kariéru a spokojený život

Chcete svých 80 000 hodin nebo alespoň jejich část strávit přesně podle svých představ? Pošlete svůj profesní životopis spolu s krátkým motivačním dopisem našemu HR oddělení na zc.sa1635410773cb@ec1635410773arp1635410773.

Další příspěvky na téma Příležitost

Rozhovor s franšízantkou Anetou Kubrtovou

Aneta Kubrtová spojila svou kariéru a posléze i osobní život s Broker Consulting. Díky svému odhodlání, píli a houževnatosti se vypracovala ze studentské brigády až na úspěšnou ředitelku pobočky OK POINT v Liberci. O tom, jak vzpomíná na své začátky nebo jak se jí spolupracuje s manželem, se rozpovídala v následujícím rozhovoru.

Příležitost10. 09. 2021
Zobrazit více

Nudné a omezující zaměstnání? Pověste ho na hřebík a nastartujte kariéru franšízanta. Budeme vaší oporou

Podle nedávného průzkumu, který provedla personální agentura Randstad, narůstá po koronavirové pandemii chuť Čechů změnit práci. Během letošního jara se počet lidí, kteří hledají lepší nebo zajímavější pracovní příležitosti, zvýšil zhruba o čtvrtinu. 11 % zaměstnanců k tomu vede touha po změně. Obzvlášť ti ve velkých firmách často zažívají situaci, kdy poté, co dosáhnou určité kariérní mety, začnou pociťovat, že už nenacházejí nadšení z práce. Zároveň jim ubývá možností, jak se dál rozvíjet. Zkrátka potřebují profesní změnu. Řada z nich uvažuje o podnikání, ale přechod do samostatného byznysu považují za příliš velký skok. Spíše by upřednostnili od každého kousek – svobodu a současně systém. Patříte mezi takové zaměstnance i vy nebo někdo ve vašem okolí?

Příležitost30. 06. 2021
Zobrazit více
5 min

OK POINT – rozhovor s ředitelkou obchodního místa Markétou Francovou

Před téměř dvěma lety se Markéta Francová stala ředitelkou pobočky OK POINT v Kladně. Na své rozhodnutí nedá dopustit, protože při řízení pobočky využívá své zkušenosti s vedením lidí z nadnárodní společnosti, kde dříve působila, ale i ze studia Vysoké školy ekonomické.

Příležitost11. 01. 2021
Zobrazit více
5 min

Rozhovor s franšízanty Soňou a Radkem Husákovými

Příběh manželů Husákových, kteří se po letech v zaměstnaneckém poměru stali podnikateli, není takovou raritou, jak by se mohlo zdát. Podobnou změnu zvažuje 41 procent současných zaměstnanců, 5 procent to má dokonce už v plánu. Důvodem zvažování startu podnikání je nejčastěji potřeba nezávislosti a větší svobody, uvádí téměř každý druhý zaměstnanec, který o změně přemýšlí. Vyplývá to z průzkumu společnosti Ipsos. Nechte se inspirovat příběhy našich úspěšných franšízantů.

Příležitost11. 01. 2021
Zobrazit více
1 min

Kariéra, na kterou nemusíte čekat

Jste student nebo absolvent a chcete od práce víc, než jen kopírování papírů v korporátu? U nás na kariéru čekat nemusíte. Díky osobnímu garantovi a kvalitnímu systému zapracování se u nás vše rychle naučíte. Od prvního dne tak můžete aspirovat na vyšší pozice, protože kariéru si u nás řídíte sami.

Příležitost10. 01. 2021
Zobrazit více

Finance a reality lákají, s Broker Consulting nově spolupracuje téměř tisíc lidí

Koronavirová pandemie proměnila trh práce, masivní zájem je nyní o obory, které i v tomto období dokáží fungovat bez omezení provozu a udržují si stabilitu či dokonce vykazují růst. Právě jedním z takových oborů jsou finance a reality. Od ledna do konce října našlo ve společnosti Broker Consulting, která oba obory propojuje, nové uplatnění 993 lidí. Průměrný měsíční nárůst nových spolupracovníků a pracovníků v zaměstnaneckých poměrech, kteří ve společnosti aktuálně stále pracují, byl zhruba 99. Statistika nezahrnuje pracovníky, se kterými byl úvazek ukončen.

Příležitost10. 01. 2021
Zobrazit více
1 min

Skvělá kariéra a šťastná rodina? Jde to!

Toužíte po kariéře, ale bojíte se, že nebudete mít čas na svou rodinu? U nás nemusíte rodinu a děti odsouvat na druhou kolej abyste byla úspěšná. Naše konzultantky to vědí. Asi i proto je v Broker Consulting více žen, než mužů. Zkuste změnu, s námi to jde.

Příležitost10. 01. 2021
Zobrazit více

Ženy podnikají, protože chtějí svobodu a flexibilitu

V českém podnikatelském prostředí podniká stále více žen. Dle Českého statistického úřadu jich za posledních deset let přibylo 43 tisíc, zatímco mužů podnikatelů naopak ubylo. A proč ženy čím dál častěji vstupují do podnikatelského světa?

Příležitost09. 01. 2021
Zobrazit více
1 min

Podnikání s franšízou OK POINT

Přemýšlíte o pracovní změně a rádi byste rozjeli něco svého? Koukněte se na naše nové video, třeba to pro vás bude ten správný impuls…

Příležitost09. 01. 2021
Zobrazit více
1 min

Nastal čas na pracovní změnu? Tohle vám nabízí Broker Consulting

Dlouhou dobu pracujete v korporátu a dospěli jste do bodu, že potřebujete změnu? Nebo jen toužíte po nové výzvě a chcete nastartovat kariéru, kde budete mít stabilní a jistý příjem? Podívejte se, jak to chodí u nás v Broker Consulting. Zkuste změnu a dopracujte se s námi k nadhledu.

Příležitost09. 01. 2021
Zobrazit více

Baví vás spolupracovat s Broker Consulting?

Dává vám naše práce smysl?
Stojíte o prohloubení spolupráce?

Spojte se se svým spolupracujícím konzultantem
a dohodněte se na dalším postupu.