Broker Consulting

Nudné a omezující zaměstnání? Pověste ho na hřebík a nastartujte kariéru franšízanta. Budeme vaší oporou

Příležitost30. 06. 2021

Podle nedávného průzkumu, který provedla personální agentura Randstad, narůstá po koronavirové pandemii chuť Čechů změnit práci. Během letošního jara se počet lidí, kteří hledají lepší nebo zajímavější pracovní příležitosti, zvýšil zhruba o čtvrtinu. 11 % zaměstnanců k tomu vede touha po změně. Obzvlášť ti ve velkých firmách často zažívají situaci, kdy poté, co dosáhnou určité kariérní mety, začnou pociťovat, že už nenacházejí nadšení z práce. Zároveň jim ubývá možností, jak se dál rozvíjet. Zkrátka potřebují profesní změnu. Řada z nich uvažuje o podnikání, ale přechod do samostatného byznysu považují za příliš velký skok. Spíše by upřednostnili od každého kousek – svobodu a současně systém. Patříte mezi takové zaměstnance i vy nebo někdo ve vašem okolí?

Jednou z nejčastějších motivací pro odchod ze zaměstnaneckého poměru je touha po nezávislosti, svobodě a větší flexibilitě. Přesně to umožňuje franšízový koncept. Na jednu stranu poskytuje jistotu systému franšízora, kdy není třeba spoléhat se jen sám na sebe, a na druhou stranu nabízí potřebný prostor pro seberealizaci a samozřejmě i násobně vyšší výdělky než v zaměstnání. Pokud vás navíc zajímají oblasti financí a realit, pak pro vás může být ideálním kariérním posunem vlastní franšízová pobočka OK POINT.

Pomáhejte lidem s finančními a realitními záležitostmi

Finance řeší každý dnes a denně, ale proč marnit čas obíháním jednotlivých poboček finančních institucí, když to jde tak jednoduše? OK POINT je místem, ve kterém mohou lidé sjednávat produkty a služby různých bank i pojišťoven a řešit finanční a realitní služby dohromady. Jako franšízant OK POINTu můžete pomoci lidem ve svém regionu s finančním plánováním a výběrem nejvhodnějších finančních produktů každému klientovi na míru. Ať už bude potřebovat vyřídit hypotéku, spoření pro děti, pojištění, pustit se do investování nebo třeba prodat byt.

Na podnikání nebudete sami

Jak franšízant OK POINTu budete mít za zády Broker Consulting, tedy nás. Rádi vám pomůžeme s podnikáním a ve všem vás podpoříme. V čem konkrétně? Poskytneme vám osvědčené a perfektně fungující know-how, systém práce a obchodu, podporu našich specialistů počínaje marketingovým týmem přes právníky až po analytiky. Sdílet zkušenosti a doporučení můžete také s ostatními majiteli poboček OK POINT. To je to, co začínající podnikatelé běžně nedostanou, nemají se s kým poradit a mnohdy narazí na problematická místa. Každý člověk má silné a slabé stránky. Když máte kolem sebe tým lidí, dokážete nechat vyniknout své silné stránky.

Nedostatek zkušeností z oboru není překážkou

Abyste se stali franšízanty, nemusíte nutně mít zkušenosti z obchodní sféry a z realit ani znalosti z oboru. V Broker Consulting máme velmi kvalitní a do detailu propracovaný systém podpory a vzdělávání, který vám nabídne vše, co budete k podnikání potřebovat. Podporu budete mít od nás celou dobu, nejen při rozjezdu své pobočky!

Moderní technologie vám usnadní práci

Každá franšízová pobočka OK POINT disponuje moderními technologiemi, které usnadňují klientům orientaci v jejich financích i službách, jež Broker Consulting nabízí. Kdykoli při ruce tak budete mít komplexní a vždy aktuální produktové portfolio bankovních a finančních produktů i nejrůznější užitečné nástroje na tabletu. Na své pobočce budete mít také bankomat s vkladomatem, který z naší zkušenosti potenciální i stávající klienti hojně navštěvují.

Pokud vás myšlenka otevřít si vlastní pobočku OK POINT zaujala, nebo víte o někom, pro koho by byla to pravé ořechové, napište nám na zc.sa1635409581cb@ec1635409581arp1635409581 z jakého města jste (vy nebo váš známý) a poté se domluvíme na setkání.

 

Další příspěvky na téma Příležitost

Rozhovor s franšízantkou Anetou Kubrtovou

Aneta Kubrtová spojila svou kariéru a posléze i osobní život s Broker Consulting. Díky svému odhodlání, píli a houževnatosti se vypracovala ze studentské brigády až na úspěšnou ředitelku pobočky OK POINT v Liberci. O tom, jak vzpomíná na své začátky nebo jak se jí spolupracuje s manželem, se rozpovídala v následujícím rozhovoru.

Příležitost10. 09. 2021
Zobrazit více

Zvolte si kariéru, která vás bude skutečně naplňovat

Během života strávíme v práci přibližně 80 000 hodin. Výběr kariéry tak má na náš život obrovský vliv. Díky dobře zvolené profesi budeme spokojení, respektovaní i zajištění, zatímco v opačném případě to může být přesně naopak. Zvolte si kariéru, která vás skutečně naplní. Ať už vaše cesta teprve začíná, nebo jste na rozcestí a hledáte správný směr, v Broker Consulting najdete práci, která dává smysl, radost i finanční nezávislost.

Příležitost13. 08. 2021
Zobrazit více
5 min

OK POINT – rozhovor s ředitelkou obchodního místa Markétou Francovou

Před téměř dvěma lety se Markéta Francová stala ředitelkou pobočky OK POINT v Kladně. Na své rozhodnutí nedá dopustit, protože při řízení pobočky využívá své zkušenosti s vedením lidí z nadnárodní společnosti, kde dříve působila, ale i ze studia Vysoké školy ekonomické.

Příležitost11. 01. 2021
Zobrazit více
5 min

Rozhovor s franšízanty Soňou a Radkem Husákovými

Příběh manželů Husákových, kteří se po letech v zaměstnaneckém poměru stali podnikateli, není takovou raritou, jak by se mohlo zdát. Podobnou změnu zvažuje 41 procent současných zaměstnanců, 5 procent to má dokonce už v plánu. Důvodem zvažování startu podnikání je nejčastěji potřeba nezávislosti a větší svobody, uvádí téměř každý druhý zaměstnanec, který o změně přemýšlí. Vyplývá to z průzkumu společnosti Ipsos. Nechte se inspirovat příběhy našich úspěšných franšízantů.

Příležitost11. 01. 2021
Zobrazit více
1 min

Kariéra, na kterou nemusíte čekat

Jste student nebo absolvent a chcete od práce víc, než jen kopírování papírů v korporátu? U nás na kariéru čekat nemusíte. Díky osobnímu garantovi a kvalitnímu systému zapracování se u nás vše rychle naučíte. Od prvního dne tak můžete aspirovat na vyšší pozice, protože kariéru si u nás řídíte sami.

Příležitost10. 01. 2021
Zobrazit více

Finance a reality lákají, s Broker Consulting nově spolupracuje téměř tisíc lidí

Koronavirová pandemie proměnila trh práce, masivní zájem je nyní o obory, které i v tomto období dokáží fungovat bez omezení provozu a udržují si stabilitu či dokonce vykazují růst. Právě jedním z takových oborů jsou finance a reality. Od ledna do konce října našlo ve společnosti Broker Consulting, která oba obory propojuje, nové uplatnění 993 lidí. Průměrný měsíční nárůst nových spolupracovníků a pracovníků v zaměstnaneckých poměrech, kteří ve společnosti aktuálně stále pracují, byl zhruba 99. Statistika nezahrnuje pracovníky, se kterými byl úvazek ukončen.

Příležitost10. 01. 2021
Zobrazit více
1 min

Skvělá kariéra a šťastná rodina? Jde to!

Toužíte po kariéře, ale bojíte se, že nebudete mít čas na svou rodinu? U nás nemusíte rodinu a děti odsouvat na druhou kolej abyste byla úspěšná. Naše konzultantky to vědí. Asi i proto je v Broker Consulting více žen, než mužů. Zkuste změnu, s námi to jde.

Příležitost10. 01. 2021
Zobrazit více

Ženy podnikají, protože chtějí svobodu a flexibilitu

V českém podnikatelském prostředí podniká stále více žen. Dle Českého statistického úřadu jich za posledních deset let přibylo 43 tisíc, zatímco mužů podnikatelů naopak ubylo. A proč ženy čím dál častěji vstupují do podnikatelského světa?

Příležitost09. 01. 2021
Zobrazit více
1 min

Podnikání s franšízou OK POINT

Přemýšlíte o pracovní změně a rádi byste rozjeli něco svého? Koukněte se na naše nové video, třeba to pro vás bude ten správný impuls…

Příležitost09. 01. 2021
Zobrazit více
1 min

Nastal čas na pracovní změnu? Tohle vám nabízí Broker Consulting

Dlouhou dobu pracujete v korporátu a dospěli jste do bodu, že potřebujete změnu? Nebo jen toužíte po nové výzvě a chcete nastartovat kariéru, kde budete mít stabilní a jistý příjem? Podívejte se, jak to chodí u nás v Broker Consulting. Zkuste změnu a dopracujte se s námi k nadhledu.

Příležitost09. 01. 2021
Zobrazit více

Baví vás spolupracovat s Broker Consulting?

Dává vám naše práce smysl?
Stojíte o prohloubení spolupráce?

Spojte se se svým spolupracujícím konzultantem
a dohodněte se na dalším postupu.