Broker Consulting

Skupina Broker Consulting podpoří bytovou výstavbu napříč Českou republikou

Broker Consulting19. 02. 2021

Skupina Broker Consulting se rozhodla rozšířit své současné developerské aktivity ze západních Čech do všech regionů včetně Prahy, aby pomohla řešit problém s nedostatkem nových bytů.

Problém s nedostatkem nových bytů a jejich pomalou výstavbou trápí Česko už několik let. Skupina Broker Consulting se rozhodla přispět k řešení této situace rozšířením svých současných developerských aktivit ze západních Čech do všech regionů včetně Prahy. Během tohoto roku vybere pro realizaci několik projektů rezidenčního bydlení. Díky těmto svým projektům bude skupina moci lépe ochránit vlastní značku a především nabídnout nové možnosti pro její spolupracovníky a klienty. Zároveň bude moci efektivně využít obchodní příležitosti přímo v daných lokalitách. A nejen to, vlastní developerské projekty také skvěle obohatí stávající portfolio nemovitostí, které konzultanti Broker Consulting nabízejí.

Do současné doby se skupina prostřednictvím společnosti BC Real soustředila na realizaci developerských projektů v atraktivních částech Plzně. Z více než 10 rozsáhlých projektů jde zejména o bytovou výstavbu v lokalitě bývalého pivovaru Světovar, v Parku u Ježíška či u Papírnické lávky. Teď se aktivity skupiny rozšíří i za hranice Západních Čech. „V návaznosti na vysokou poptávku ze všech regionů jsme se rozhodli začít budovat vlastní developerské projekty i v dalších městech republiky. K jejich realizaci budeme moci využít lokální znalost našich spolupracovníků, oborovou expertizu firmy BC Real a současně podporu centrálního týmu Broker Consulting, který má rozsáhlé zkušenosti s budováním sítě franšízových poboček OK POINT,“ vysvětluje Petr Hrubý, zakladatel skupiny Broker Consulting.

Pilotní projekty rezidenčního bydlení   

Pro letošní rok bude k realizaci vybráno několik pilotních projektů zaměřených na bytovou výstavbu. Cílovými lokalitami budou krajská města, případně také Praha a její okolí. „Díky rozsáhlé síti našich spolupracovníků máme v regionech dobrý přehled o možnostech realizace. Pro naše developerské projekty budeme společně s našimi konzultanty a manažery vybírat oblasti, ve kterých bude ze strany místních největší zájem o bytovou výstavbu,“ říká Petr Hrubý.

Projekty bude širší skupina Broker Consulting realizovat v rámci tzv. equity partnership se svými spolupracovníky přímo v regionech. Ti tak získají možnost stát se aktivním členem celého developerského projektu. „Umožňujeme našim lokálním spolupracovníkům a konzultantům, aby se projektů přímo účastnili. Díky technickému zázemí a 10leté expertize firmy BC Real v oblasti developmentu a mnohaleté odbornosti našich konzultantů a manažerů v realitních službách máme pro rozvoj vlastních developerských projektů ty nejlepší předpoklady,“ uzavírá Petr Hrubý.

Úspěšný rok 2020 pro skupinu Broker Consulting navzdory koronaviru

K rozhodnutí posílit letos developerské aktivity přispěl i fakt, že skupině Broker Consulting se i ve značně složitém loňském roce dařilo velmi dobře, když její služby vyhledalo více klientů než v předchozích letech. Podle předběžných dat dosáhla za rok 2020 obratu 2,1 miliardy korun, a opět tak zaznamenala růst již 22. rok v řadě. Skupina díky tomu mohla pomoci řadě lidí najít a udržet si novou pracovní příležitost. Jednu z nabízených forem pracovního uplatnění u ní v roce 2020 využilo zhruba 1000 lidí

Další příspěvky na téma Broker Consulting

Broker Consulting je silným partnerem pro své zaměstnance i klienty

V práci stráví průměrný Čech 80 tisíc hodin svého života. Proto by měl člověk dělat to, co ho naplňuje a dává mu smysl. I z hlediska odměny a kariéry. Z průzkumu Centra pro veřejné mínění vyplývá, že 69 % Čechů je se svou prací více či méně spokojeno. Zbývajících 31 % je vyloženě nespokojeno. Hledat novou pracovní příležitost může mnohdy být velkou životní výzvou. A nezáleží vlastně ani na tom, zda se jedná o úplně první práci v životě, o rozhodnutí změnit obor, nebo jen o lehký posun v rámci stejného pole působnosti.

Broker Consulting27. 04. 2022
Zobrazit více

Radim Štantejský pro Forbes: Investice musí hlavně chránit peníze

Zářijové číslo prestižního magazínu Forbes přináší rozhovor s Radimem Štantejským, obchodním ředitelem Broker Consulting a duchovním otcem franšízového projektu OK POINT. Pokud jste si časopis nestihli koupit, nabízíme vám přepis celého rozhovoru.

Broker Consulting17. 09. 2021
Zobrazit více

PETR HRUBÝ: Hazardér věří pohádkovým slibům, investor dlouhodobým cílům

Úspěšný investor a zakladatel dnes obratem téměř dvoumiliardové skupiny Broker Consulting Petr Hrubý přiznal, do čeho sám investuje. A nebál se zajít do detailů. Přečtěte si rozhovor, v němž mimo jiné odhalí 27 let svých plánů, řízení rizika a úspěchů. A pokud si myslíte, že se investorem můžete stát jen do určitého věku, navíc s darem do vínku a letitými studii vysokých škol, jste na omylu. A nevyvede z vás z něj nikdo jiný než Petr, který se umí v oblasti peněz pohybovat jako ryba ve vodě.

Broker Consulting11. 01. 2021
Zobrazit více

Den na OK POINTU s Jaroslavem Laurem

Na příležitost jménem OK POINT slyší stále více zájemců o bezpečné podnikání. V pořadí desátou pražskou pobočku tohoto franšízového modelu Broker Consulting otevřel v lednu 2020 v OC Opatovská bývalý vysoce postavený manažer z oblasti automotive Jaroslav Laur. Jak probíhá takový běžný den na ok pointu? Dokázal Jaroslav a jeho tým na pobočce najít způsob, jak pomáhat klientům i v době koronakrize? A jak se adaptovali na nové postupy?

Broker Consulting11. 01. 2021
Zobrazit více
3 min

OK POINT

Proč navštívit OK POINT? Protože řešíme FINANCE. REALITY. SPOLU. Podívejte se, jak to celé funguje.

Broker Consulting10. 01. 2021
Zobrazit více
1 min

Broker Consulting – moje místo

Co znamená Broker Consulting? Místo, kde se zajímáme o vaše sny a potřeby. Místo, kde řešíme finance a reality spolu.

Broker Consulting09. 01. 2021
Zobrazit více
1 min

Jak zatočit s drahými půjčkami?

Víte o někom, komu by se konzultace k optimalizaci drahých dluhů hodila? Obraťte ho na některého z našich konzultantů.

Broker Consulting09. 01. 2021
Zobrazit více

Baví vás spolupracovat s Broker Consulting?

Dává vám naše práce smysl?
Stojíte o prohloubení spolupráce?

Spojte se se svým spolupracujícím konzultantem
a dohodněte se na dalším postupu.