Broker Consulting

Patrik Auda: Ke spolupráci jsem se dostal přes známé a kamarády

Klienti27. 09. 2023

Český basketbalový reprezentant Patrik Auda vystřídal kluby v Americe, Evropě a naposledy v Japonsku. Spolu s tím se začal věnovat investování. Od loňska je klientem Broker Consulting.

S Patrikem řešíme v Broker Consulting různé projekty v oblasti realit. K tomu navíc samozřejmě i zajištění majetku a vše ostatní, co s tím souvisí. Finanční specialistka senior Lucie Hégrová Sichová říká, že se s ním poznala přes společné kamarády.

Patriku, velkou část své profesionální basketbalové kariéry jste strávil v zahraničí…

Po střední škole jsem odjel do Spojených států, kde jsem v Seattlu nastoupil na univerzitu se zaměřením na finance. Hrál jsem zde univerzitní ligu. Lákalo mě vyrazit do světa. Amerika mi otevřela oči jak po sportovní, tak po životní stránce. Byla to pro mě obrovská výzva a současně i zkušenost. Poté následovala angažmá v Polsku, Španělsku a Francii.

Pak jste přestoupil do Japonska a hrál za místní klub Yokohama B-Corsairs…

V klubu jsem byl poslední tři roky. Smlouva mi teď v létě vypršela a na nové jsme se nedohodli. V Japonsku jsem ale chtěl zůstat. Dohodl jsem se proto na nové spolupráci s místním klubem Aomori Wat´s.

Zároveň jste klientem Broker Consulting. Jak k tomu došlo?

Přes známé a kamarády. Lucka Hégrová Sichová, která pro Broker Consulting pracuje, už s několika basketbalisty předtím dělala. Díky tomu jsme se poznali. Vše začalo postupně, zhruba před rokem. Nejdříve jsme se potkali, dali si kávu a řekli si, co Lucka dělá pro ostatní. Teprve poté jsme začali řešit, v jakých oblastech by mohla být prospěšná také mně.

Na co se zaměřujete?

Zatím se jedná hlavně o investice do nemovitostí. Bavíme se už ale také o dalších příležitostech pro spolupráci.

Jak na dálku spolupráce funguje?

Během basketbalové sezóny jsem v kontaktu především prostřednictvím WhatsAppu či e-mailu. Nebavíme se ale jen o práci. Jsme už v podstatě kamarádi, takže si například přejeme k Vánocům. To potěší. V Japonsku se totiž na Štědrý den normálně pracuje. Píšeme si také, zda je u toho druhého vše v pořádku. A když je třeba něco v Brně vyřídit, pomůže i moje sestra. rčitě však platí, že osobní setkání je nejlepší. V létě, kdy jsem v Česku, na to máme naštěstí času docela dost.

Počítáte s tím, že bude spolupráce s Broker Consulting dlouhodobá?

Každý jsme jiný. Někdo chce mít peníze doma, jiný s nimi dokáže dál pracovat. Podle mě je správné, aby peníze neležely jen někde na účtu, ale průběžně se zhodnocovaly. Když mi nějaké peníze přebývají, měl bych je investovat do dluhopisů, akcií, nemovitostí nebo jiných produktů. Zároveň s tím je dobré mít povědomí a přehled o tom, jak se trhy vyvíjejí. Nebo mít někoho, kdo se v tom orientuje a ví, jaké jsou příležitosti a rizika. Rád bych se tomu proto věnoval i v budoucnosti.

Na co se chcete zaměřit?

Nápadů mám hned několik. Ještě nedokážu v tuto chvíli jednoznačně říct, kam přesně se budou tyto vize dál ubírat. Tedy zda se budu basketbalu věnovat například v Brně. Je možné, že jedním z těch směrů mohu být i reality. V některých stavebních projektech se angažuji už nyní. Přiznávám, že mě to baví. Je radost vidět, jak stavby postupně rostou.

 

Finanční specialistka senior Lucie Hégrová Sichová o Patrikovi

Poznali jsme se přes naše společné kamarády. Oba byli nejdříve klienti a pak to přešlo v přátelství. Teď už spolu trávíme i osobní čas. Co se týká spolupráce, řešíme s Patrikem různé projekty v oblasti realit. K tomu navíc samozřejmě i zajištění majetku a vše ostatní, co s tím souvisí. Na naší spolupráci se mi líbí, že jsme k sobě otevření a jsme schopni společně vymyslet, co vše bychom mohli do portfolia k finanční nezávislosti zapojit tak, aby to vyhovovalo Patrikovým přáním a potřebám.

 

Zdroj fotografie Patrika Audy: Česká basketbalová federace z.s.

 

 

Další příspěvky na téma Klienti

Dlouhodobý investiční produkt – příležitost roku

Aktuální změny v penzích mají za cíl zajistit udržitelnost našeho důchodového systému. S penzijní reformou je spojena řada změn, včetně rozšíření současné nabídky produktů, díky nimž mohou lidé čerpat různé výhody. A to je i nová příležitost pro partnerskou spolupráci.

Klienti06. 02. 2024
Zobrazit více

Čeká nás obroda hypoték?

Začátek nového roku přinesl mnohem hmatatelnější naději na vytoužený pokles základních úrokových sazeb. Úrokové sazby se mohou totiž dostat pro fixaci sazby na pět let na tři až čtyři procenta. To pro partnery představuje nové obchodní příležitosti a tím i další možnost vítaného přivýdělku. Příkladem je nákup nových nemovitostí. Máte li doporučení na nového zájemce o bydlení, děkujeme za tip.

Reality30. 01. 2024
Zobrazit více

Pojištění invalidity není jen tak

V roce 2021 u nás bylo okolo 415 tisíc příjemců invalidního důchodu, jak uvádějí data Českého statistického úřadu. Je proto dobré vědět, že do této skupiny příjemců se může dostat i kdokoliv z nás. Pokud o někom víte, kdo o pojištění, které s touto nepříjemnou záležitostí souvisí, uvažuje nebo by se ho mohlo dokonce přímo týkat, děkujeme za doporučení.

Zabezpečení25. 01. 2024
Zobrazit více

Soňa a Radek Husákovi: Otevřít vlastní pobočku a začít podnikat v realitách a financích nám dává smysl

„Nové klienty získáváme i díky doporučení od našich stávajících klientů, a to je největší ocenění naší práce,“ shodují se manželé Husákovi. Pojďme se seznámit s tím, jak podnikají.

Příležitost15. 01. 2024
Zobrazit více

Antonio Šoposki: Chvíli trvá, než člověk zjistí, jak vše funguje

Herec Antonio Šoposki je současným idolem mnoha dívčích srdcí. Už méně lidí ví, že je také klientem Broker Consulting a spolupráci si chválí. Zeptali jsme se ho proto mimo jiné na to, proč se rozhodl být naším klientem a do čeho investuje. Chcete být klientem i vy nebo nám v rámci partnerské spolupráce dáte na někoho ze svého okolí doporučení?

Klienti29. 11. 2023
Zobrazit více

Proč je třeba starat se o finance

Aby bylo finanční plánování účinné a odpovídalo přesně aktuálním možnostem a cílům každého z nás, je vhodné zajít za odborníkem. Přinášíme několik příkladů, rad a tipů, jak toho lze dosáhnout.

Finanční plán10. 10. 2023
Zobrazit více
8 min

Rozhovor s klientkou – Valérie Tošerová

Investice, životní pojištění, plánování vlastního bydlení. To vše během ani ne dvou měsíců.  Náš finanční specialista Martin Kliš se s herečkou a koučkou Valérií Tošerovou setkal na networkingovém víkendu.

Klienti14. 09. 2023
Zobrazit více

Na partnery pohlížíme jako na parťáky

Partnerská spolupráce je silnou stránkou Rostislava Kchopa, který je od počátku letošního roku na pozici oblastního manažera. Povídali jsme si o tom, co mu komunikace s partnery přináší a jaké překážky je třeba překonávat.

Příležitost12. 09. 2023
Zobrazit více

Petr Hofman: Dívám se především dopředu

O svém kariérním postupu a rozvoji vlastního týmu s námi hovořil nový oblastní ředitel senior Broker Consulting Petr Hofman. Již nyní se těší, že bude moci pomáhat i ostatním v jejich kariéře a růstu.

Příležitost07. 09. 2023
Zobrazit více

Tomáš Pospěch: Jaký já jsem člověk, takové mám klienty

Před dvěma lety si Tomáš Pospěch otevřel vlastní OK POINT v Ostravě-Porubě, kde nabízí jak finanční, bankovní, tak realitní služby. Ke všem klientům přitom přistupuje stejně. S kvalitním servisem, zkušenostmi a pokorou.

Příležitost24. 08. 2023
Zobrazit více

Jak si zřídit a provozovat obchodní místo

Obchodní místa OK POINT nabízí franšízantům hned několik výhod. Přesto je třeba, abyste byli na zřízení i samotný provoz těchto poboček dobře připraveni. Ptáte se, na co se nesmí zapomenout?

Příležitost21. 08. 2023
Zobrazit více

Emil Malý: Postup je především zásluhou celého našeho týmu

Na pozici regionální ředitel senior postoupil v Broker Consulting Emil Malý. Vzhledem k jeho aktivitám a cílům ale nepřekvapí, že tím jeho plány rozhodně nekončí.

Příležitost18. 08. 2023
Zobrazit více

Pobočky OK POINT bodovaly v soutěži Franchisa roku

Důvodů, proč se v prestižní soutěži Franchisa roku letos tak dařilo konceptu OK POINT, je celá řada. Podle porotců je to především vysoká kvalita, skvělé ekonomické výsledky, ale i komplexní podpora ze strany Broker Consulting, díky kterým uvedená obchodní místa kralují českému franšízingu.

Příležitost10. 08. 2023
Zobrazit více
10 min

Rozhovor s klientem – Antonio Šoposki

Antonio Šoposki se rozhodl využít služeb finančního konzultanta Hynka Nováka a nechat své peníze dlouhodobě vydělávat za sebe.

Klienti03. 08. 2023
Zobrazit více
14 min

Rozhovor s klientkou – Lucie Kotlářová

Mimo jiné studovala také v Itálii a Spojených státech. Její hlavní specializací je bezpečnost užívání léčiv. Řeč je o imunoložce a ředitelce imunologické kliniky InPHARM CLINIC Lucii Kotlářové.

Klienti19. 07. 2023
Zobrazit více
9 min

Rozhovor s klientem – Milan Syblík

Libor Bouček tentokrát vyzpovídal hokejbalového nadšence Milana Syblíka. Ten svěřil nejen klubové, ale i své rodinné finance do rukou Karla Horáka.

Klienti14. 07. 2023
Zobrazit více
10 min

Rozhovor s klientem – Milan Růžička

“O finance se mi více než 11 let stará finanční konzultantka, paní Hégrová. A nestará se pouze o finance, ale i o soukromé a firemní pojištění, investice a současně také velmi výrazně pomohla s prodejem nemovitosti. Taková spolupráce mi ušetřila spoustu starostí a práce v této oblasti.” říká pan Růžička, který je dlouhodobým a spokojeným klientem paní Hégrové Sichové.

Klienti02. 06. 2023
Zobrazit více
6 min

Rozhovor s klientem – Michal Dalecký

Jak vypadají naše realitní služby?

Klienti02. 06. 2023
Zobrazit více
9 min

Klienti Broker Consulting – Petr Kutheil a Markéta Šandová

Petr Kutheil a Markéta Šandová jsou životními partnery a umělci.

Klienti02. 06. 2023
Zobrazit více
4 min

Rozhovor s klientem – MUDr. Petr Popelka

Jaké to asi je podnikat v oblasti neurologie?

Klienti02. 06. 2023
Zobrazit více
8 min

Marek Singer – Spokojený klient Broker Consulting

Marek Singer, ředitel televize Prima, v rozhovoru s Liborem Boučkem o tom, proč se rozhodl svěřit své finance do rukou našeho oblastního ředitele Petra Janovského a jak je s jeho servisem spokojený.

Klienti27. 10. 2022
Zobrazit více
8 min

Tomáš Kupilík – Spokojený klient Broker Consulting

Tomáš Kupilík patří ke spokojeným klientům obchodního ředitele Radima Štantejského.

Klienti30. 09. 2022
Zobrazit více
6 min

Josef Dobeš – Spokojený klient Broker Consulting

Josef Dobeš, manažer Fotbalové akademie Bohemians Praha, se kterou Broker Consuting dlouhodobě spolupracuje, patří ke spokojeným klientům obchodního ředitele Michala Koubka.

Klienti26. 08. 2022
Zobrazit více
7 min

Jana Brouková – Spokojená klientka Broker Consulting

Zhruba v sedmnácti letech se paní Jana Brouková dozvěděla, že se stane dědičkou značky Brouk a Babka.

Klienti28. 07. 2022
Zobrazit více
6 min

David Jelínek – Spokojený klient Broker Consulting

Basketbalista David Jelínek v rozhovoru s Liborem Boučkem prozradil, jak je spokojený se službami, které mu poskytují manželé Hégrovi. 

Klienti19. 07. 2022
Zobrazit více
7 min

Romana Šauerová – Spokojená klientka Broker Consulting

Podnikatelka Romana Šauerová je dlouholetou klientkou Kateřiny Hykelové.

Klienti28. 06. 2022
Zobrazit více
6 min

Aleš Briscein – Spokojený klient Broker Consulting

„Eva je můj finanční strážný anděl,“ říká Aleš Briscein, operní pěvec a dlouholetý klient Evy Rosenbaumové.

Klienti15. 06. 2022
Zobrazit více
9 min

Manželé Horváthovi – Spokojení klienti Broker Consulting

Manželé Horváthovi jsou dlouholetými klienty Heleny Diartové Dvořákové. Za léta spolupráce si vybudovali nejen vzájemnou důvěru, ale i přátelský vztah.

Klienti08. 06. 2022
Zobrazit více
7 min

Daniel Vencl – Spokojený klient Broker Consulting

Dnes vám přinášíme rozhovor s klientem Danielem Venclem, který je mistrem světa boxu v křížové váze a jedním z řad našich spokojených klientů.

Klienti02. 06. 2022
Zobrazit více
6 min

Rozhovor s manželi Herbstovými – Spokojení klienti Broker Consulting

Jarmila a Luboš Herbstovi jsou dlouholetí klienti Broker Consulting.

Klienti05. 05. 2022
Zobrazit více
4 min

Dana Morávková a Petr Malásek – Spokojení klienti Broker Consulting

Herečka Dana Morávková a její manžel, skladatel Petr Malásek patří už nějakou dobu mezi spokojené klienty Broker Consulting. O jejich finanční záležitosti se stará obchodní ředitel Radim Štantejský na svém OK POINTU v Praze na Brumlovce.

Klienti05. 11. 2021
Zobrazit více
4 min

Rozhovor s prof. MUDr. Janem Pirkem, DrSc., který je dlouholetým klientem Broker Consulting

Klienti14. 01. 2021
Zobrazit více

Baví vás spolupracovat s Broker Consulting?

Dává vám naše práce smysl?
Stojíte o prohloubení spolupráce?

Spojte se se svým spolupracujícím konzultantem
a dohodněte se na dalším postupu.