Broker Consulting

Práce v Broker Consulting je životním stylem

Skryté16. 06. 2022

Říká se: „Nejprv práce, potom zábava!“ Podle posledních průzkumů je ale tato myšlenka mezi firmami už dávno překonaná. Není totiž žádným tajemstvím, že pokud na pracovišti panuje přátelské prostředí, odráží se to i na odvedené práci a celkových výsledcích. Fungující a sehraný tým, který má společného daleko více než jen povinně odseděných osm pracovních hodin, totiž dokáže pracovat daleko efektivněji a spokojeněji.

Firmy a vrcholní manažeři se v posledních letech (samozřejmě s vynucenou covidovou pauzou, během níž 60 procent firem omezilo nezbytné aktivity) nebojí investovat do teambuldingových a jiných společenských aktivit. Průměrně totiž člověk v práci stráví více než 80 tisíc hodin svého života. Tak proč si tuto dobu nezpříjemnit a nevytvořit si s kolegy co nejvíce společných zážitků?

Mezi nejčastější teambuldingové akce podle průzkumu personální agentury Předvýběr.cz patří firemní večeře, večírky a grilovačky (63 %), dále pak společné pivo (43 %) nebo snídaně (20 %). V 51 procentech firem probíhá teambuilding formou výjezdního zasedání, v 35 procentech jde o zábavné hry, pubquizy nebo únikové hry, 22 procent akcí je pak zaměřených na sportovní aktivity.

Společenská odpovědnost, cestování i vzdělávání

Společné vzdělávání, cestování, sport i aktivity podporující společenskou odpovědnost patří k firemní identitě společnosti Broker Consulting. „Spojujeme lidi stejné krevní skupiny, vytváříme komunitu a přátelství, která překonávají hranice práce. Mnohokrát se mi už osvědčilo takto do svých lidí investovat. Podporovat je nejen ve vzdělávání se v oboru, ale také je odměnit za skvěle odvedenou práci a motivovat ke stále lepším výkonům,“ říká obchodní ředitel Ondřej Schejbal z Broker Consulting.

V Broker Consulting podnikáme celou řadu věcí. Každý rok společně strávíme nezapomenutelný týden na regatách, vyrážíme na lyže do rakouských Alp, hrajeme golf na nejkrásnějších tuzemských hřištích, tančíme na každoročním Galavečeru a inspirujeme se od světových špiček v oboru na Výroční konferenci Broker Consulting. Ti trénovanější běhají půlmaratony či zdolávají hory. Jednotlivá ředitelství pak zkoušejí paintball, dračí lodě, paddleboard, atd. O kreativní nápady, jak posílit společného ducha, u nás rozhodně není nouze.

Společné akce ale samozřejmě nejsou je výsadou teambuildingových aktivit. V Broker Consulting bývají často i odměnou za skvěle odvedenou práci. Není lepší pocit, než si po náročném pracovním období vyrazit na společnou dovolenou do Mexika, Ománu nebo na Madeiru a užít si zasloužený odpočinek. Ačkoliv, možná že je, a to společně podpořit dobrou věc. Od roku 2005 Broker Consulting podporuje charitativní organizaci Dobrý skutek. Cílená podpora těch, kteří se ocitli v nepříjemné životní situaci, převážné kvůli zdravotním problémům, je zajištěna také díky sbírkám, společným akcím (zmiňme alespoň každoroční golfový turnaj Golf pro Dobrý skutek) a finančním darům zaměstnanců a partnerů Broker Consulting.

Absolvovat školení a semináře, vyslechnout si rady zkušenějších, dozvědět se o novinách a inspirovat se tím, co funguje v dalších týmech, se za léta fungování společnosti osvědčilo a stalo se předpokladem úspěšné kariéry v Broker Consulting. I díky tomu, že na sobě spolupracovníci i zaměstnanci dlouhodobě pracují, je společnost už více než 20 let jedničkou v oboru realit a financí.

Baví vás spolupracovat s Broker Consulting?

Dává vám naše práce smysl?
Stojíte o prohloubení spolupráce?

Spojte se se svým spolupracujícím konzultantem
a dohodněte se na dalším postupu.