Broker Consulting

Čas na změnu: start vlastní kariéry

Skryté16. 06. 2022

Touha budovat kariéru patří společně s finanční i pracovní jistotou, možností seberealizace a zdravým vybalancováním pracovního a osobního života k důležitým aspektům toho, co Češi čekají od své práce. Šance na kariérní postup je podle dat výzkumu Proměny české společnosti velmi důležitá téměř pro čtvrtinu z nás. Za stěžejní ji dokonce označilo více než 37 procent dotazovaných do 35 let.

V některých tuzemských firmách ovšem možnost postupu na kariérním žebříčku není příliš otevřená a transparentní. Příležitost k postupu na vyšší pozici se mnohdy objeví, jen pokud současný vedoucí odchází do důchodu. Nebo na vyšší pozici tak trochu nespravedlivě postoupí kolega, který pracuje méně než ostatní, ale má přátele ve vedení. Asi každý z nás někdy slyšel podobnou zkušenost, nebo ji dokonce sám prožil.

Příležitost kariérně růst má každý, bez výjimky

V Broker Consulting píšeme úplně jiné příběhy. Pravidla pro postup jsou tu jasně daná, všichni mají stejné příležitosti posunout svou kariéru na vyšší level. Nezáleží na tom, kolik je vám let, kolik máte odpracováno nebo jakého jste pohlaví či vyznání. Absolvent, člověk s dlouholetou praxí, muž nebo žena? Kariéru může udělat každý, vždy záleží na odvedené práci.

Zajímá vás, jak rychle se dokáže kariéra v Broker Consulting rozjet na plné obrátky?

Co z těchto statistik vyplývá? Už zhruba 2 a čtvrt roku soustředěné a profesionálně odváděné práce mohou člověka vynést do kariérních výšin.

Možnost se vzdělávat a zdokonalovat

V Broker Consulting si chceme udržet pozici jednoho z hlavních hráčů na trhu s nemovitostmi a financemi a mít i nadále skvělé výsledky. Proto své kolegy dobře školíme, připravujeme a hlavně podporujeme. Svůj kariérní ale i osobní růst tak můžete významně posouvat díky školením, seminářům i pomoci od zkušenějších kolegů.

Dobře zvolená kariéra je klíčem ke spokojenému životu

Každý z nás stráví v průměru 80 tisíc hodin v práci. A to rozhodně není zanedbatelná doba. Výběr kariéry a to, zda nás práce naplňuje, tak výrazně ovlivňuje nejen oněch osm hodin denně pět dní v týdnu, ale také zbytek našich životů. Dobře zvolená práce nám umožňuje vést spokojený osobní život, mít finanční jistotu a získat si respekt a uznání svého okolí. Proto dává smysl budovat kariéru v oboru, který je perspektivní, a ve firmě, v níž je možné dosáhnout skutečných úspěchů.

Nejlepší doba pro start nové životní etapy je právě teď

Broker Consulting je trefou do černého. V současné době se stará o více než 600 000 klientů, tedy zhruba 6 procent české populace. Navíc podle průzkumu agentury Ipsos je jen 48 procent lidí spokojeno se svým aktuálním bydlením. Tito lidé budou pravděpodobně hledat nový domov a rozhodně ocení pomoc profesionálů. Prostor pro růst a budování vlastní kariéry je tedy obrovský.

Lidé o kvalitní realitní služby rozhodně stojí a stát budou i v dalších letech. V roce 2021 jsme se i díky důrazu na kvalitu dostali mezi 3 největší realitní zprostředkovatele na tuzemském trhu. Statistiky nelžou, zájem o naše služby zkrátka „trhá“ rekordy. Chcete se k nám přidat a být u toho s námi?

 

Baví vás spolupracovat s Broker Consulting?

Dává vám naše práce smysl?
Stojíte o prohloubení spolupráce?

Spojte se se svým spolupracujícím konzultantem
a dohodněte se na dalším postupu.