Broker Consulting

Trojí jistota práce v Broker Consulting: příjem, silná firma i prosperující obor

Skryté16. 06. 2022

Mít své jisté – pravidelný měsíční příjem, který přijde na účet v daný den, dovolenou, pevnou pracovní dobu a naprosto jasnou pracovní náplň. To patří k hlavním výhodám zaměstnaneckého poměru. A právě jistota práce a finanční zdraví zaměstnavatele jsou podle nejnovějších průzkumů pro většinu zaměstnanců prioritou. Toto smýšlení hodně ovlivnila i koronavirová krize, kdy se zaměstnanecké preference a očekávání velmi proměnily. Například benefity jako jsou stravenky nebo slevy na sport už lidi tolik nelákají. Naopak dobré finanční ohodnocení, stabilita společnosti a work-life balance, tedy možnost skloubit práci s rodinou a volným časem hrají prim.

Jistota práce je pro 94 % zaměstnaných lidí nejdůležitější. Jen o něco méně důležitá (konkrétně pro 89 % dotazovaných) je výše platu nebo mzdy. Férová finanční odměna je tak pro mnohé tou nejlepší motivací k výkonu. A přitom téměř třetina Čechů není spokojena s tím, kolik si ve své práci vydělá peněz. Na trhu existují zaměstnavatelé, kteří své pracovníky dokážou za dobře odvedenou práci náležitě ohodnotit. Stabilita firmy je pro to ale neodmyslitelným předpokladem. A právě to může společnost Broker Consulting nabídnout. Firma je stálicí a nejsilnějším hráčem v oboru financí a realit už od svého založení v roce 1998. Od té doby nepřetržitě roste, rozšiřuje se a navyšuje svůj obrat.

Svou práci by ale konzultanti a finanční i realitní specialisté, manažeři i ředitelé nemohli tak skvěle zvládat bez pomoci a podpory zevnitř firmy. Zaměstnanci back-office i front office nejsou vždy vidět, ale pečlivou s svědomitou prací vytvářejí perfektní zázemí pro budování byznysu, a jsou za to v Broker Consulting náležitě odměněni.

U nás vám jednoduše pocit nejistoty nehrozí, ba právě naopak. Rádi investujeme do vzdělání a schopností svých zaměstnanců, je nám naprosto jasné, že na tom stojí rozvoj celé společnosti. Ve jménu zachování principů work-life-balance, mimo jiné ctíme rovnováhu mezi pracovním a osobním životem.

Stabilní obor, vyhledávaná služba

Ohlédneme-li se zpátky na různé ekonomicky turbulentní časy či na dobu, kdy celý svět ochromila pandemie Covidu-19, zjišťujeme, že obory financí a realit tato období přečkaly bez následků. Znovu a znovu se potvrzuje, že práce ve financích a realitách je lukrativní a stabilní. Možnosti koupě vlastního bydlení a práce s osobními financemi budou lidé řešit v každé době. Vždycky budou chtít bydlet ve svém, rozumně investovat, mít peníze pro své děti, na rentu a pojistit si také výhodně majetek a své zdraví. Jen v roce 2021 vyrostl obrat služeb zprostředkovaných Broker Consulting o více než 30 procent. Statistiky nelžou, zájem o naše služby zkrátka „trhá“ rekordy. A kde jinde je jistota práce a férových peněz než v takovém lukrativním oboru?

Baví vás spolupracovat s Broker Consulting?

Dává vám naše práce smysl?
Stojíte o prohloubení spolupráce?

Spojte se se svým spolupracujícím konzultantem
a dohodněte se na dalším postupu.