Broker Consulting: Brian Tracy v Praze

Taky vás při čtení knih Briana Tracyho napadlo, že byste se s ním jednou rádi potkali osobně? A už je to tady. Ve středu 24. 11. 2010 přijede Brian na pozvání Broker Consulting poprvé do Prahy!

Vystoupení Briana Tracyho proběhne 24. 11. 2010 od 9:00 v pražském hotelu Clarion Congress Hotel Prague. Vedle obchodních témat bude Brian mluvit také o tématu zvládání vlastního času. Je to zatím poprvé, co tento světoznámý motivátor a autor několika desítek bestsellerů vystoupí v České republice. Vstupenky na jeho přednášku s názvem “Broker Consulting: Brian Tracy v Praze” byly rozprodány během několika dnů a v současnosti organizátoři řeší kvůli velkému zájmu rozšíření kapacity sálu.

S nápadem pozvat tohoto špičkového lektora a řečníka přišel generální ředitel Broker Consulting Petr Hrubý. „Chceme našim konzultantům a manažerům poskytovat nejlepší knowhow a vzdělání. Proto jsme pozvali do Prahy absolutní světovou špičku Briana Tracyho,” uvedl.

Cena za účast na jednodenním semináři Briana Tracyho činí řádově stovky eur. Pro spolupracovníky firem Broker Consulting, Fin Consulting, Broker Expert a vybrané pracovníky partnerských institucí je připravena nabídka vstupenek za výrazně zvýhodněnou cenu.

Brian Tracy se na svém pražském vystoupení dotkne obchodních témat, zvládání námitek a principů úspěchu včetně nejužitečnějších návyků několika nejúspěšnějších lidí. Účastníci semináře také získají knowhow, jak efektivně zacházet se svým časem.

Výběr z knih Briana Tracyho, které vyšly v češtině:

Jak mnohem lépe prodávat

Brian Tracy328 stran, vydalo nakladatelství Computer Press

Podstatný rozdíl mezi touto knihou a „návody“ na prodejní úspěch spočívá v tom, že se vyhýbá klišé, pěkně znějícím větám a argumentům, které se snadno řeknou, ale hůř provedou. Zatímco po přečtení jiných knih tohoto zaměření budete možná chytřejší, po prostudování Tracyho budete úspěšnější.

Jak udělat dojem a přesvědčit

96 stran, vydalo nakladatelství Computer Press

Možná si myslíte, že se šarmem se musíte „narodit“, ale i když to vypadá, že někteří lidé jsou přirozeně šarmantní, šarm je něco, co se dá naučit. Brian Tracy a Ron Arden, kteří patří k nejlepším odborníkům v oblasti osobního a profesionálního úspěchu, pomohli tisícům lidí dosáhnout výsledků, na které by si nikdy ani nepomysleli – všechny závisí na šarmu. V této neobyčejně účinné knize vám Tracy a Arden odhalí, čeho s pomocí šarmu můžete dosáhnout, a jak se stát ještě šarmantnějšími – okamžitě!

Snězte tu žábu

130 stran, vydalo nakladatelství Anag

Tato kniha je klíčem k velkému úspěchu, získání si respektu, dobrého postavení a ke šťastnému životu. Přináší zcela nový pohled na efektivní využití času pomocí 21 jednoduchých, ale zaručených metod, které používají úspěšní lidé po celém světě. Kniha vám ukáže cestu, jak skončit s otálením a udělat více důležitých věcí právě dnes. Knihy Snězte tu žábu! se po světě prodalo více než 500 000 výtisků a tím se zařadila mezi světové bestsellery.

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *