Broker Consulting

Spolupráce se silnou společností dává smysl

Skryté16. 06. 2022

Proč vlastně člověk pracuje? Velmi jednoduchá otázka s jasnou odpovědí, mohlo by se zdát. Člověk přeci pracuje, aby si vydělal peníze, aby se realizoval, aby si mohl plnit sny, aby potkával nové lidi nebo třeba aby objevil dosud neobjevené. Motivů a důvodů je tolik, kolik je na Zemi lidí a občas tedy bývá složité najít si takovou práci, která plní to, co od ní člověk očekává. Co když vám ale prozradíme, že v Broker Consulting si přijdou na své nejen zaměstnanci a podnikatelé, ale i ti, kteří si zvolí externí formu spolupráce, tedy tzv. partneři či tipaři.  

Pomocník pro klienta i specialistu

Co si pod pojmem partnerská spolupráce vlastně představit? Je to jednoduché. Na jedné straně stojí člověk, který má problém – hledá bydlení, nebo chce naopak prodat dům po babičce, chce zajistit svou rodinu, uzavřít pojištění nebo sestavit finanční plán. Na druhé straně je odborný konzultant, který to vše dokáže pro klienta udělat. Problém je ale v tom, že se tito dva nikdy nemusí potkat. Právě proto jsou pro práci v tomto oboru tolik stěžejní partneři, kteří mají skvělou schopnost komunikovat, obchodního ducha a široké kontakty. Doporučí služby Broker Consulting a konzultantovi předá kontakt na potenciální klienty (samozřejmě s jejich souhlasem), aby se mohli spojit a domluvit se, co dál.

Základem spolupráce je tedy sdílení kontaktů a tipů s konzultantem a společné vyhledávání vhodných obchodních příležitostí.  Partnerství není podmíněno žádným konkrétním počtem nových kontaktů a záleží vždy na tipaři, kolik má času a kolik si chce na provizích za uskutečněný obchod přivydělat.

Peníze navíc k vašemu příjmu

Určitě se shodneme na tom, že peníze navíc se hodí vždycky. Zvlášť v současné době, kdy se potýkáme s vysokou inflací, která tiše a plíživě požírá naše úspory. Všeobecné zdražování, které se projevuje téměř ve všech oblastech a oborech, navíc čím dál větší měrou zatěžuje rozpočty českých domácností. Podle průzkumu agentury Ipsos až 71 procent lidí, kteří v roce 2022 refinancují hypotéku, počítá s tím, že bude muset omezit/odložit své výdaje na kultury, domácnost či sport a koníčky. To není zrovna pozitivní statistika.

Jak by mohla vypadat finanční odměna za tip na jediného člověka? Třeba takhle:

Kvalitní služba a pomoc v jednom

Pro koho je partnerská spolupráce vhodná? Vlastně téměř pro každého, koho zaujme možnost proniknout do oblasti osobních financí a prodeje nemovitosti, kdo je společenský a má chuť pomáhat lidem ke kvalitní službě. Jak kvalitní? Hondota NPS (Net Promoter Score – nástroj k měření spokojenosti a loajality zákazníků) společnosti Broker Consulting se pohybuje nad 60 a vysoce převyšuje tuzemský průměr (české banky mívají NPS oko 20-40).

Partneři jsou důležitou součástí mozaiky Broker Consulting. Zažijte i vy skvělý pocit z pomoci svým známým a svěřte je do rukou předního poskytovatele finančních a realitních služeb.

Baví vás spolupracovat s Broker Consulting?

Dává vám naše práce smysl?
Stojíte o prohloubení spolupráce?

Spojte se se svým spolupracujícím konzultantem
a dohodněte se na dalším postupu.