Broker Consulting

Skvělé finanční ohodnocení za vaši práci? V Broker Consulting se představy proměňují v realitu

Skryté16. 06. 2022

Řešíme-li v současné době finance, pravděpodobně dříve či později narazíme na téma inflace. Je to právě inflace, která tiše a plíživě požírá naše úspory. Všeobecné zdražování, které se projevuje téměř ve všech oblastech a oborech, navíc čím dál větší měrou zatěžuje rozpočty českých domácností. Podle průzkumu agentury Ipsos až 71 procent lidí, kteří v roce 2022 refinancují hypotéku, počítá s tím, že bude muset omezit/odložit své výdaje na kultury, domácnost či sport a koníčky. To není zrovna pozitivní statistika. Mít dobrou práci, která nabízí skvělé finanční ohodnocení, je proto dnes nezbytným předpokladem spokojeného života. A přesně taková  je práce v Broker Consulting.

Výdělky bez limitů

Výše výdělku srovnatelné s příjmy na nejvyspělejších evropských trzích, svoboda podnikání a naprosto jednoduchá přímá úměra: čím větší aktivita a píle, tím lepší odměna. To jsou jen některé z výhod, které nabízí manažerská či ředitelské pozice v Broker Consulting. Ale buďme konkrétnější. Kolik si v roce 2021 průměrně vydělali manažeři, oblastní manažeři a oblastní ředitelé Broker Consulting?

Žádné limity zde neexistují, každý spolupracovník je pánem svého výdělku a jeho výši si určuje sám. Čím? Svými manažerskými dovednostmi a pracovitostí.

Stabilní obor, vyhledávaná služba

Ohlédneme-li se zpátky na různé ekonomicky turbulentní časy či na dobu, kdy celý svět ochromila pandemie Covidu-19, zjišťujeme, že obory financí a realit tato období přečkaly bez následků. Znovu a znovu se potvrzuje, že práce ve financích a realitách je lukrativní a stabilní. Možnosti koupě vlastního bydlení a práce s osobními financemi budou lidé řešit v každé době. Vždycky budou chtít bydlet ve svém, rozumně investovat, mít peníze pro své děti, na rentu a pojistit si také výhodně majetek a své zdraví. V Broker Consulting pracují profesionálové, kteří umí každému klientovi navrhnout plán přesně podle jeho přání a požadavků a pomoci mu splnit všechny jeho finanční cíle.

Investice do rozvoje asistentů a obchodního místa

Jak bývá zvykem, manažerská a ředitelská funkce s sebou samozřejmě nese větší míru odpovědnosti a vyžaduje dlouhodobou práci na rozvoji týmu. S některými dílčími úkoly, které práce ve financích a realitách zahrnuje, tak manažerovi zpravidla pomáhají asistenti, které zaměstnává. Ze své odměny také může financovat chod a pronájem reprezentativní kanceláře či obchodního místa.

Vysoké odměny za profesionální službu

Jak už jste určitě pochopili, provize za práci v oboru financí a realit jsou velmi slušné. Pro představu, průměrná provize za jediný realitní obchod se pohybuje ve výši 120 tisíc korun. Dostat se k ní ale vyžaduje spolehlivost, profesionalitu, odvahu a píli. To jsou předpoklady, na kterých můžete stavět skvělou kariéru a nadstandardně vysoké odměny. Tak co, jdete do toho s námi?

 

Baví vás spolupracovat s Broker Consulting?

Dává vám naše práce smysl?
Stojíte o prohloubení spolupráce?

Spojte se se svým spolupracujícím konzultantem
a dohodněte se na dalším postupu.