Broker Consulting

Skvělé finanční ohodnocení za vaši práci? V Broker Consulting se představy proměňují v realitu

Skryté16. 06. 2022

Řešíme-li v současné době finance, pravděpodobně dříve či později narazíme na téma inflace. Je to právě inflace, která tiše a plíživě požírá naše úspory. Všeobecné zdražování, které se projevuje téměř ve všech oblastech a oborech, navíc čím dál větší měrou zatěžuje rozpočty českých domácností. Podle průzkumu agentury Ipsos až 71 procent lidí, kteří v roce 2022 refinancují hypotéku, počítá s tím, že bude muset omezit/odložit své výdaje na kultury, domácnost či sport a koníčky. To není zrovna pozitivní statistika. Mít dobrou práci, která nabízí skvělé finanční ohodnocení, je proto dnes nezbytným předpokladem spokojeného života. A přesně taková  je práce v Broker Consulting.

Výdělky bez limitů

Výše výdělku srovnatelné s příjmy na nejvyspělejších evropských trzích, svoboda podnikání a naprosto jednoduchá přímá úměra: čím větší aktivita a píle, tím lepší odměna. To jsou jen některé z výhod, které nabízí práce realitního konzultanta v Broker Consulting.

Žádné limity ani tarifní třídy zde neexistují, každý spolupracovník je pánem svého výdělku a jeho výši si určuje sám. Čím? Svými obchodními dovednostmi, pracovitostí a tahem na branku. Ale buďme konkrétnější. Průměrná provize za prodej jedné nemovitosti je v Broker Consulting 125 tisíc korun. Čím více lidem realitní specialista pomůže s koupí vysněného domova, prodejem nemovitosti po babičce nebo nalezením ideální nemovitosti jako investici, tím větší odměnu získá.

Finanční odměna za profesionalitu a odbornou službu

Pozice konzultanta s sebou nese velkou míru odpovědnosti. Klienti spoléhají na to, že jim s realitními obchody (často největšími transakcemi, které za život uzavírají) pomohou skuteční odborníci. Vyžadují plný servis a profesionalitu, kterou jim dokážeme nabídnout. V Broker Consulting si zakládáme na tom, abychom klientovi vyšli ve všem vstříc a svou odměnu ve formě provizí si skutečně zasloužili.

To vše lze krásně ilustrovat například na prodeji naprosto unikátního objektu – Penzionu Zvoneček, jehož původní vlastník měl jasnou představu o budoucích majitelích a nebylo jednoduché jeho vizi naplnit. O tento prodej se starala Dana Čejchanová z Broker Consulting. „Do celého prodeje dala nejen čas, ale i srdce. Nabídku prezentovala překrásnými fotkami, úchvatným videem a skvěle připravenými prohlídkami. Najít kupce nebylo vůbec jednoduché, jelikož majitel nechtěl nemovitost prodat jen tak někomu. Dana tak mnohokrát vedla prohlídky nejen v týdnu, ale o víkendu či svátcích,“ okomentoval její práci liberecký oblastní ředitel Broker Consulting Ondřej Ginzel.

Stabilní obor, vyhledávaná služba

Ohlédneme-li se zpátky na různé ekonomicky turbulentní časy či na dobu, kdy celý svět ochromila pandemie Covidu-19, zjišťujeme, že obory realit a financí tato období přečkaly bez následků. Znovu a znovu se potvrzuje, že práce realitního specialisty je lukrativní a stabilní. Možnosti koupě vlastního bydlení a spolupráce se špičkami v oboru, které jim dokáží s realitními obchody pomoci, budou lidé řešit v každé době. Podle průzkumu agentury Ipsos je se svým bydlením aktuálně spokojeno jen 48 procent populace. Tito lidé budou pravděpodobně brzy hledat nové možnosti bydlení, řada z nich právě s pomocí Broker Consulting.

Podle průzkumů téměř třetina Čechů není spokojena s tím, kolik si ve své práci vydělává peněz. Co tedy vzít svou kariéru do vlastních rukou a stát se pánem svých výdělků?

Baví vás spolupracovat s Broker Consulting?

Dává vám naše práce smysl?
Stojíte o prohloubení spolupráce?

Spojte se se svým spolupracujícím konzultantem
a dohodněte se na dalším postupu.