Broker Consulting

Práce v Broker Consulting je životním stylem

Skryté16. 06. 2022

Říká se: „Nejprv práce, potom zábava!“ Podle posledních průzkumů je ale tato myšlenka mezi firmami už dávno překonaná. Není totiž žádným tajemstvím, že pokud na pracovišti panuje přátelské prostředí, odráží se to i na odvedené práci a celkových výsledcích. Fungující a sehraný tým, který má společného daleko více než jen povinně odseděných osm pracovních hodin, totiž dokáže pracovat daleko efektivněji a spokojeněji.

Firmy a vrcholní manažeři se v posledních letech (samozřejmě s vynucenou covidovou pauzou, během níž 60 procent firem omezilo nezbytné aktivity) nebojí investovat do teambuldingových a jiných společenských aktivit. Průměrně totiž člověk v práci stráví více než 80 tisíc hodin svého života. Tak proč si tuto dobu nezpříjemnit a nevytvořit si s kolegy co nejvíce společných zážitků?

Společné zážitky

Ano, spokojení lidé odvádějí mnohem lepší práci, trávit společný čas a bavit se má další nesporné plus, a tím je utužování vztahů. Zakládáme si totiž na tom, že lidi spojujeme a vytváříme atmosféru, ve které se na sebe mohou kolegové vzájemně spolehnout.

Každý rok společně strávíme nezapomenutelný týden na regatách, vyrážíme na lyže do rakouských Alp, hrajeme golf na nejkrásnějších tuzemských hřištích, tančíme na každoročním Galavečeru a inspirujeme se od světových špiček v oboru na Výroční konferenci Broker Consulting. Ti trénovanější běhají půlmaratony či zdolávají hory. Jednotlivá ředitelství pak zkoušejí paintball, dračí lodě, paddleboard, atd. O kreativní nápady, jak posílit společného ducha, u nás rozhodně není nouze.

Společné akce ale samozřejmě nejsou je výsadou teambuildingových aktivit. V Broker Consulting bývají často i odměnou za skvěle odvedenou práci. Není lepší pocit, než si po náročném pracovním období vyrazit na společnou dovolenou do Mexika, Ománu nebo na Madeiru a užít si zasloužený odpočinek. Ačkoliv, možná že je, a to společně podpořit dobrou věc. Od roku 2005 Broker Consulting podporuje charitativní organizaci Dobrý skutek. Cílená podpora těch, kteří se ocitli v nepříjemné životní situaci, převážné kvůli zdravotním problémům, je zajištěna také díky sbírkám, společným akcím (zmiňme alespoň každoroční golfový turnaj Golf pro Dobrý skutek) a finančním darům od spolupracovníků a zaměstnanců Broker Consulting.

Vzdělávání a seberozvoj

Jedním z lídrů na trhu v oblasti realit (v roce 2021 jsme se dostali mezi 3 největší realitní zprostředkovatele v České republice) jsme se nestali přes noc a nebylo to zadarmo. Realitní sektor je velmi dynamický a je potřeba držet s ním tempo. Co platilo včera, nemusí už zítra stačit. Spolupracovníci Broker Consulting se neustále učí jeden od druhé a absolvují řadu školení a seminářů, které je posouvají vpřed. Obrovská motivace pracovat na sobě prorůstá celou firmou a odráží se v přístupu každého jednotlivého realitního konzultanta. Proto se vzděláváme společně.

V Broker Consulting si nepotrpíme na režim „od devíti do pěti“. Dbáme na to, abychom vytvořili skvělý tým a upevňovali dobré vztahy. A aby si všichni společně strávený čas opravdu užili.

Baví vás spolupracovat s Broker Consulting?

Dává vám naše práce smysl?
Stojíte o prohloubení spolupráce?

Spojte se se svým spolupracujícím konzultantem
a dohodněte se na dalším postupu.