Broker Consulting

Práce, která dává smysl vám i vašim klientům

Skryté16. 06. 2022

Proč vlastně člověk pracuje? Velmi jednoduchá otázka s jasnou odpovědí, mohlo by se zdát. Člověk přeci pracuje proto, aby měl peníze pro život. Aby uživil sebe, svou rodinu, vydělal si na bydlení, auto, dovolenou. Odpověď „pro peníze“ ale nemusí být tak úplně pravdivá, tedy rozhodně ne pro všechny. Mnoho zaměstnanců, živnostníků a podnikatelů hledá ve své práci vyšší smysl – seberealizaci, která je jednou z hlavních hybných sil lidského pokroku.

Dostat v práci šanci a prostor naplno vyžívat schopnosti, dovednosti a vlohy, které nám byly dány do vínku nebo které jsme si během života osvojili, nebývá úplnou samozřejmostí. V roce 2020 byla dokonce nuda v práci a nemožnost seberealizace hlavním důvodem k odchodu pro 40 procent těch, kteří svému zaměstnavateli podali výpověď. Na pracovním trhu jsou ale i firmy, pro které je seberealizace jejich zaměstnanců a spolupracovníků naprosto klíčová.

Realitní specialisté ve společnosti Broker Consulting mají silné zázemí a širokou škálu nástrojů pro to, aby mohli pomáhat klientům provést obchod jejich života, zajistit jim bydlení nebo dobře a bezstarostně prodat jejich nemovitost.

Široké možnosti seberealizace

Možnosti seberealizace jsou v práci realitního specialisty opravdu široké. Jste kreativní duše, která má originální nápady? Pak si určitě užijete tvorbu profesionálních videoprohlídek. Máte cit pro detail a vkus? To se hodí, realitní specialista při prezentaci nemovitosti spolupracuje na tvorbě kvalitních fotografií a připravuje nemovitost pro prodej prostřednictvím tzv. homestagingu. Baví vás svět sociálních sítí? Trefa, dají se totiž skvěle využít pro budování vlastní silné značky. Všechny tyto prostředky dokáží zvýšit cenu nabízené nemovitosti třeba i o milion korun, což se samozřejmě promítne i do provize za prodej nemovitosti.

 

 

 

 

 

 

Pečlivost, komunikace a vytrvalost jsou klíčem pro úspěšný náběr a posléze i prodej nemovitosti. Být empatický, umět se správně zeptat, ale i naslouchat a skvěle odhadnout, co který klient potřebuje – takové by mělo být základní „vybavení“ každého realitního specialisty. Právě lidský a individuální přístup vede často k velkým věcem.

Zájem o naše služby trhá rekordy

Ceny nemovitostí v posledních letech vyšplhaly do nebývalých výšin a poptávka po nich byla skutečně obrovská. Lidé o kvalitní realitní služby rozhodně stojí a stát budou i v dalších letech. V Broker Consulting jsme v roce 2021 pomohli prodat nemovitosti za celkem 10,5 miliardy korun a  zařadili jsme se mezi trojici největších zprostředkovatelů realitních služeb na českém trhu. Statistiky nelžou, zájem o naše služby zkrátka „trhá“ rekordy.

Jak si zpříjemnit 80 000 hodin života?

Průměrný Čech stráví v práci zhruba 80 tisíc hodin života. To je až moc času na to, aby jej člověk vnímal jen jako sled povinností a starostí. Proto by měl každý dělat to, co ho baví a uspokojuje. Z průzkumu Centra pro veřejné mínění vyplývá, že 69 procent Čechů je se svou prací spokojeno. Zbývajících 31 procent se v práci necítí šťastně, možná ale dosud nesebralo odvahu pro změnu. Do které skupiny se řadíte vy?

Baví vás spolupracovat s Broker Consulting?

Dává vám naše práce smysl?
Stojíte o prohloubení spolupráce?

Spojte se se svým spolupracujícím konzultantem
a dohodněte se na dalším postupu.