Broker Consulting

Jistota a dobré zázemí pro budování kariéry

Skryté16. 06. 2022

Mít své jisté – pravidelný měsíční příjem, který přijde na účet v daný den, dovolenou, pevnou pracovní dobu a naprosto jasnou pracovní náplň. To patří k hlavním výhodám zaměstnaneckého poměru. A právě jistota práce a finanční zdraví zaměstnavatele jsou podle nejnovějších průzkumů pro většinu zaměstnanců prioritou. Toto smýšlení hodně ovlivnila i koronavirová krize, kdy se zaměstnanecké preference a očekávání velmi proměnily. Například benefity jako jsou stravenky nebo slevy na sport už lidi tolik nelákají. Naopak dobré finanční ohodnocení, stabilita společnosti a work-life balance, tedy možnost skloubit práci s rodinou a volným časem hrají prim. A přesně to práce v Broker Consulting do puntíku splňuje.

Stabilita firmy je neodmyslitelným předpokladem dobré kariéry. Jen si to představte, můžete se vypracovat na sebelepší pracovní pozici, ale když společnost padne, padnou s ní i zaměstnanci. A právě stabilitu může společnost Broker Consulting nabídnout. Firma je stálicí a nejsilnějším hráčem v oboru financí a realit a nepřetržitě roste už od svého založení v roce 1998. Neustále inovujeme náš unikátní obchodní model, v němž propojujeme finanční a realitní služby pod jednu střechu. Naši konzultanti klientům pomáhají dosahovat finančních cílů, nastavují jim finanční plány, prodávají nemovitosti, připravují je na období renty a hledají společně s nimi možnosti, jak například spořit peníze pro děti.

Zodpovědná a smysluplná práce

Svou práci by ale finanční a realitní konzultanti nemohli zvládat bez pomoci a podpory zevnitř firmy. Potřebují velmi kvalitní zázemí, pomoc týu, který za ně vyřídí vše důležité a potřebné. Náš obor potřebuje spolehlivé a učenlivé lidi, kteří k němu mají vztah a chtějí se v něm rozvíjet. Zaměstnanci back-office i front-office nejsou vždy vidět, ale svědomitou prací se velkou měrou podílejí na budování byznysu.

Stabilní obor, vyhledávaná služba

Ohlédneme-li se zpátky na různé ekonomicky turbulentní časy či na dobu, kdy celý svět ochromila pandemie Covidu-19, zjišťujeme, že obory financí a realit tato období přečkaly bez následků. Znovu a znovu se potvrzuje, že práce ve financích a realitách je lukrativní a stabilní. Možnosti koupě vlastního bydlení a práce s osobními financemi budou lidé řešit v každé době. Vždycky budou chtít bydlet ve svém, rozumně investovat, mít peníze pro své děti, na rentu a pojistit si také výhodně majetek a své zdraví. Jen v roce 2021 vyrostl obrat služeb zprostředkovaných Broker Consulting o více než 30 procent. Statistiky nelžou, zájem o naše služby zkrátka „trhá“ rekordy. A kde jinde je jistota práce než v takovém lukrativním oboru? V dobách krizí totiž na rozdíl od jiných posiluje, proto u nás nepočítejte se zužováním stavů, propouštění pro nadbytečnost nebo rušením pracovních pozic.

Baví vás spolupracovat s Broker Consulting?

Dává vám naše práce smysl?
Stojíte o prohloubení spolupráce?

Spojte se se svým spolupracujícím konzultantem
a dohodněte se na dalším postupu.