Finanční skupina Broker Consulting zveřejnila své výsledky za první pololetí roku 2015. Oproti první polovině roku 2014 vzrostl počet uzavřených smluv o 1,89 % a obrat z hlavní činnosti o 18,41%. Za růstem stojí dlouhodobý důraz na kvalitu finančních konzultantů i rozšiřování portfolia služeb. Zajímavostí je, že skupina Broker Consulting roste bez přestávky od svého založení v roce 1998.
V prvním pololetí roku 2014 zprostředkovala společnost Broker Consulting 38935 smluv, letos do konce června 39672. Obrat z hlavní činnosti za první pololetí 2015 činil 413 milionů korun. Jedná se o neauditované výsledky za Českou republiku.
„Začátkem roku jsme naše činnosti rozšířili o kompletní realitní služby. V uplynulých měsících jsme také dokončili vývoj nových aplikací, které nám pomáhají odvádět ještě kvalitnější práci pro klienty. Je pro nás velmi důležité, abychom v inovacích patřili mezi lídry trhu, kteří udávají trendy moderního finančního poradenství,“ vysvětluje růst společnosti statutární ředitel Petr Hrubý.
Z produktového hlediska se společnosti Broker Consulting dařilo zejména v segmentu financování bydlení a investic.
Na začátku září společnost Broker Consulting oznámila uzavření strategického partnerství se společností mBank, čímž dále rozšířila své služby v oblasti bankovnictví. Do roku 2017 je plánováno otevření až 70 společných obchodních míst s označením BrokerPOINT, ve kterých klienti na jednom místě získají nezávislé finanční poradenství, bankovní a realitní služby. „Věříme, že rozšířením naší koncepce podnikání uděláme další významný krok k pokračování v růstovém trendu.“ dodává Petr Hrubý.
Dle dosud zveřejněných výsledků rostla společnost Broker Consulting za první pololetí 2015 nejrychleji z velkých finančně-poradenských společností.
Zdroj: Tisková zpráva Broker Consulting
https://www.bcas.cz/media/aktuality/broker-consulting-vyrostl-v-prvnim-pololeti-temer-o-petinu


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *