Měsíc srpen je ve znamení končícího kvartálu a finišování produkce. I přes tento důležitý měsíc se ale uskutečnilo jedno velké srpnové setkání. Bylo to setkání, které rozhodně stojí za zmínku. Hovořím zde o velkém a bezkonkurenčním srpnovém setkání na zámeckém hotelu na Sychrově, ředitelství Matěje Kubrta a manažerů 4300, které proběhlo ve dnech 28.8 – 29.8.2015 za přispění našeho oblíbeného moderátora Ludvíka Zíky.
Hned první páteční den zahájil náš regionální ředitel Matěj Kubrt vyhlášením nejlepších obchodníků a manažerů ředitelství 4300 za první pololetí roku 2015.
Páteční program tohoto velkého setkání mimo jiné nabízel hned několik zajímavých dopoledních a odpoledních workshopů, které byly libovolně volitelné našimi spolupracovníky. Každý si mohl vybrat zaměření, které mu bylo nejbližší. Například z hlediska osobního či profesního rozvoje pod vedením našich manažerů nebo z hlediska odbornosti pod vedením profesionálů a zástupců daných společností. Samozřejmostí mezi přestávkami bylo chutné občerstvení místní kuchyně hotelu.
Nedílnou součástí pátečního odpoledního programu byla obrovská „mega“ call party, kde měli naši spolupracovníci za úkol navolat co nejvyšší počet schůzek pro nadcházející dva pracovní týdny. Tato call party, přiznávám, předčila i mé osobní očekávání. Navolat se totiž podařilo neuvěřitelných a skvělých 368 schůzek. Znamená to jen jediné, že v nadcházejících čtrnácti dnech, můžeme pomoci dalším třistašedesátiosmi potencionálním klientům a být jejich průvodci k finanční nezávislosti, z čehož mám velikou a upřímnou radost. Za zmínku určitě stojí vystoupení Lukáše Křetínského se zaměřením na budování businessu v Broker Consulting, který sklidil velký úspěch a dlouhý potlesk.
Večerní program skýtal příjemné překvapení v podobě zástupce společnosti pro Českou Republiku Möet & Chandon, kde bylo k vidění a degustaci připraveno hned několik odrůd luxusního šampaňského. Osobně ale vidím překvapením večera představení techniky otevírání lahve šampaňského pravou francouzskou šavlí. Sabrage na vlastní kůži vyzkoušeli naše dámy, výherkyně telefonní call party. Večerní program byl zcela uvolněný, ve znamení pohody a wellness v prostorách hotelu.
Sobotní dopoledne jsme pak všichni zamířili na velkou paintballovou bitvu na bojišti v Hodkovicích nad Mohelkou, kde jsme byly rozděleny do skupin a snažili se o to, zůstat co nejdéle naživu a pořádně si to užít.
Pokud bych měl shrnout tyto dva srpnové dny, nemohu říct nic jiného než zkrátka famózní.
Věřím, že se zase všichni na dalším úspěšném setkání brzy shledáme.
Výsledky nejlepší obchodník 1.pololetí:
Nejlepším obchodníkem prvního pololetí se stala Andrea Suková, druhé místo obsadil Vít Pavelčák a na třetím místě skončil Ondřej Ginzel
Výsledky mega call party:
S největším počtem navolaných schůzek se umístily hned dvě dámy, jmenovitě Sandra Pospíšilová a Vendula Stránská.
Výherkyně tímto získaly zbrusu nový Ipad od společnosti Apple.
Tímto ještě jednou gratulujeme a děkujeme všem zúčastněným za úžasnou spolupráci!
Dopolední workshopy:
1.Roman Hušek – Systematické rozšiřování obchodního týmu
2.Alan Ibrahim – Novinky v Pioneer Investments
3.Michal Cibulka – OK Finanční plán
Odpolední workshopy:
1.Vlaďka Růžičková – Conseq VZPS
2.Sarah Kateřina Ptáčková a Martin Pošta – Jak být úspěšný.
3.Jan Hlinovský – Úspěšná PR1
Autor článku: David Doležal

Kategorie: Práce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *