Posilvestrovské nudné páteční ráno rozzářily 3.-4. ledna 2014 napnuté vlajky Semináře úspěchu – akce, která má jasně určit tempo a takt dravců z ředitelství 4000 pro dominantní rok 2014!
Pro takto speciální událost byl kompletně zamluven rezidentní hotel Alessandria v centru Hradce Králové, kam se lehce po osmé hodině ranní začaly sjíždět dvě stovky účastníků. Moderováním celé akce jsem byl pověřen společně s králem improvizace Jakubem Novotným. Společně jsme vytvořili dokonalou symbiozu extrovertního páru, který se staral o organizaci, uvolnění atmosféry a uvedení jednotlivých řečníků. Vlastní moderátorské duo jednoznačně zvyšuje prestiž a profesionalitu Semináře úspěchu. V sobotní dopolední části nám Roman Hušek sdělil, že jeho rok 2014 byl nejlepší rok, Vláďa Herout nás rozpálil novinkami z nového občanského zákoníku a Michal Barák svou ladnou chůzi dal jasně najevo, že image není na nic. I tato tři skvělá vystoupení naprosto zastínila událost, která přišla po obědové pauze.
Můžete si popsat třeba celý Broker blok, ale pokud neuděláte AKCI, tak je vám stejně k ničemu. Potřebovali jsme se do nového roku pořádně nakopnout, a proto se tento den konala největší Call party v historii Broker Consulting! 180 lidí rozdělených do 18 skupin volalo organizovaně v časovém limitu 90 minut po celém hotelu. Narovinu: vetší hukot jsem nikdy neviděl! Vzduchem lítala neuvěřitelná čísla: 10, 20, 30 schůzek na hlavu. Bylo to naprosto apokalyptický! A pozor! Za vítězství o nejvyšší počet schůzek byly ceny za 100 000 Kč! Takže nejen, že si navoláte diář, jako každý týden, ale dokonce za to dostanete ceny jako: iPady, iPhony 5S, MacBook Air, tailoring za 5000 Kč, vouchery na tisícové útraty na baru a mnoho dalších. Garantuju vám, že si neumíte představit takovou smršť energie, která se valila napříč celým hotelem. A teď se podržte! Domluvilo se přesně 1515 termínů  a uskutečnilo 2500 hovorů za 90 minut, čímž jsme jako skupina získali ohromný náskok před celým trhem, který úvod roku prospal.
Tato akce naprosto dokonale naladila účastníky na noční život v soukromém klubu Axor, kde jsme se mohli dostatečně uvolnit a oslavit náš start do nového roku. Půlnoc jsme opepřili vyhlášením nejlepší call mastera, Víťu Pavelčáka, který si odnesl MacBook Air za 29 navolaných termínů! Po vyhlášení se dostali všichni do ohromného party tempa. Byli jsme dokonale naladěni a úspěšné vlně až do ranních hodin!
Nedělní dopoledne Matěj Kubrt nebývale odpálil svým tématem Pomáhat a Chránit, i přesto někteří posluchači působili dojmem Popíjet a Chrápat. Na závěr se mikrofonu chopil Otec otců Petr Hušek, který jasně naznačil postupové ambice celého ředitelství.
Letošní KICK OFF meeting dostál svému názvu. KICK v podobě 1515 schůzek a OFF kecům, že něco nejde. Míříme vysoko! Máme na to, ukázat všem, že makat ve Čtyřtisícovce je čest a zabáva, tak se bavte s námi! Těším se příště. Ahoj!
Marek Holomek, manažer

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *