Napiš si svých 100 životních cílů a BAV SE! Tak zněla pravidla pro účast na závodě prvního ročníku Karting Cupu ředitelství Matěje Kubrta, libereckého Broker Guru! Docela atraktivní motivačka, co říkáte? Napsat si cíle a dostat možnost závodit na motokárách, pro každého lahev šampaňského a navíc každý pětičlenný tým dostal poukaz na 5000 Kč na vánoční večírek. Neskutečná záležitost!

První krok: 100 cílů! Ze začátku se mi to zdálo jako brnkačka, ale nebyla. Dalo to tak 2 hodiny práce, nicméně musím uznat, že je to neskutečný zážitek. Na polovině zjistíte, kolik dalších věcí si chcete do života přitáhnout a co vám ještě chybí. Cítil jsem se jako v mycí lince na sny. Stříkalo to ze všech stran, máte to všude, jste úplně nacucaní a hladoví si všechno splnit.
Kdo odevzdal do 1. 11., dostal pozvánku na závod, který se odehrával o 14 dní později v Liberci. V pátek 15. 11. bylo už všech 25 jezdců připraveno závodit. Rozdělili jsme se do 5 týmů po pěti a jeli jsme 2hodinový maraton na vítězství. Tým s nejvyšším počtem najetých kol je vítěz. No tak jsme se do toho pustili. Styly závodníků byly různé: Jízda francouzskou rivierou (Aneta), Brzdy jsou pro chudáky (Matěj), Vybrzdim všechny a nevadí mi to (Lenka), Alfa romeo never die (Skořepáč), Výstražné majáčky = zpomal = NIKDY! (Míra), Kdy už bude jídlo? (Hochmik), Šáhni na mě a spíš na rohožce (Barbara). Jeden by se až divil, kolik našich kolegů má v sobě závodnické srdce!
Po vyčerpávajících dvou hodinách jsme se odebrali na party raut: Humr, krevety, garnáti, kaviárové tousty a další pecky fakt bodly. Všichni jsme si museli sdělit dojmy a újmy ze závodu. Jídlo i hory přenáší a atmosféru také, takže jsme se všichni naladili na after party režim. Čekali jsme na vyhlášení vítězů, které ovšem nedopadlo podle starého pravidla: Kdo platí, ten vyhrává:-D Vítězem byl tým ve složení: Aneta Finkousová, Petr Novota, Martin Chalupa a Jakub Novota s nejvyšším počtem ujetých 202 kol! RESPEKT!


První ročník Karting cupu se povedl mimořádně, 100cílová podmínka je naprosto fenomenální záležitost a já to vnímám jednoznačně jako největší zážitek z celé akce! Těšíme se na další rok!
Napiš si i TY svých 100 životních CÍLŮ!
Text: Marek Holomek, manažer
Foto: Miroslav Dědeček, manažer


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *