WHO IS THE KING? JÁ! Absolutně nejúžasnější věta, kterou jsem si odnesl z letošního letního regionálního setkání ředitelství Matěje Kubrta. Předzvěst něčeho vyjímečného přinášela už pozvánka: 17.-18. srpna, chatový tábor, dresscode casual, firewalking, pečené prase, absolutní změna myšlení…. bylo se na co těšit!

Videoreportáž:


Poprvé jsme mířili na dvoudenní akci, navíc do neformálního prostředí taborové osady v Jizerských horách. Úvod přinesl vyhlášení nejlepších ve svých kategoriích. Vzduchem létaly iPady, iPody, iPhony, tituly, diplomy a další peckovice. Vidět tolik borců pohromadě, slyšet jejich doporučení a mít možnost se jich doptat na jejich úspěch je k nezaplacení. Po obědové svíčkové se šesti z hliníkového příboru, siestičky u bazénu přišel na řadu hřeb programu, transformační leader Jiří Vokáč Čmolík!! Zasedli jsme do haly k připraveným bubnům a trubkám, které jsme rozvlnili na kosmické frekvence. Znělo to fakt dobře: Broker´n´Base! Pan Čmolík nás seznámil, jak se připravit na svého Nea, najít ho a přitáhnout. Matrix žije a Neo je uvnitř, každý ho musí jen v sobě probudit, potom se z vás stane bezlimitní bytost! Každý dostal papír, na který napsal, co chce ze svého života vyhodit, zmačkat a spálit. Takový vzkaz totiž mohl spolehlivě zažehnout uhlíky pod nohama. V podvečerní části nás Jiří naučil americký úsměv, pohled z očí do očí, chůze přes střepy, ohýbání ocelových tyčí nebo umět se pochválit. Každý splněný úkol byl odměněn magickou větou Who´s the king?? Je neskutečné, co to z lidmi udělá. Jen si to zkuste říci 5x za sebou!
A pak jsme šli na to! Uhlíky byly úplně rudé, rozhrabané do 4 metrového pruh. V rytmu indiánského tance jsme se pohupovali kolem, každý se připravoval na svůj okamžik, na splynutí Chronosu a Kairosu. „Oheň je otevřen:“ zaznělo davem. V tu chvíli každý kdo byl připraven, tak prošel svým životním testem síly ve vlastní myšlenku. Bylo to ohromné, nepopsatelné. Na konci jsem se zhroutil na kolena. Dokázali jsme to. Otočili jsme frázi To nejde na Všechno jde!! Takový zážitek se musel oslavit! Ano bylo to do rána, Ano byl i pan Morgan, Ano přišlo i Zelené peklo….
Nedělní svěží ráno zahájil Víťa Pavelčák a Vilém Podliska, dostali jsme neskutečné praktické a názorné dovednosti, jak náborovat u klientů, používat OK Double a OK Pojištění plateb. Závěrem nás Matěj dostal svoji silnou vizí, I. Zemského setkání. Víme, jak na to! Víme, co máme dělat! Víme, co za to! Tak zas za rok přátelé, a těšte se  – bude to jízda!
Marek Holomek, manažer

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *