Na sklonku letošního května vznikla nová tradice golfových turnajů v libereckém regionu s názvem BROKER CONSULTING CUP, za jejímž založením stojí golfisté z týmu Romana Huška.
Pro turnaj si vybrali krásné osmnáctijamkové hřiště Golf clubu Liberec s malebnými výhledy na Ještěd, které je dobře dostupné z dálnice. Ačkoliv televizní rosničky tři týdny předem strašily prudkými lijáky a teplotami blížícími se nule, liberečtí organizátoři turnaje si objednali krásné počasí. Zjevně o tom věděli i pozvaní hosté, proto byly obsazeny všechny flighty v počtu 72 hráčů. U vstupu na hřiště čekaly krásné hostesky, které každému účastníkovi turnaje nabídli welcome drink a svačinu do bagu. „Protože se startovalo systémem cannon, řešili jsme, jak zajistit to, aby všichni ze svých jamek odstartovali ve stanovený čas. Vyřešili jsme to jednoduše – velkým dělobuchem, který byl slyšet určitě až v Praze,“ prozrazuje jeden z hlavních organizátorů, manažer senior Martin Havlík.
O to, aby žádnému hráči při hře nic nechybělo, se během celého turnaje staraly hostesky, které jezdily po hřišti autíčkem a rozdávaly občerstvení pro hladové a žíznivé hráče. „Celou akci jsme připravili jako příjemné setkání s našimi kamarády a klienty, kde si zasportujeme, odpočineme, domluvíme nové obchody a navážeme nová přátelství. Děkuji všem účastníků za skvělou atmosféru, která panovala, a už se nemůžeme dočkat dalšího ročníku,“ uzavírá Martin.
GOLFU ZDAR


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *