Ve dnech 1. – 2. února 2013 se uskutečnila velmi netradiční akce celého ředitelství Romana Huška v Hotelu Port na břehu Máchova jezera. Netradiční byla hned ze dvou důvodů.
První den se odehrával ve znamení teambuildingových soutěží jak venku, tak vevnitř, kde proti sobě soutěžilo dohromady sedm náhodně rozlosovaných týmů. Díky tomu jsme se měli konečně šanci poznat s lidmi, které známe pouze podle příjmení a EVČ ze statistik a porad. A bylo to seznamování velmi intenzivní, protože jsme museli řešit řadu obtížných týmových úkolů, které se občas jevily na první pohled nereálné.
Například jsme museli dostat jablko pryč z obdélníkové zóny asi 3x4m, do které jsme nemohli vkročit a jablka jsme se nemohli dotknout rukou. K dispozici jsme měli tři dlouhá lana a omezený limit 20 min. Ostatní úkoly nebyly o mnoho snazší, a tak jsme si procvičili logické uvažování a zažili hodně zábavy.
Mezi týmy panovala obrovská rivalita, a tak byly nakonec k vidění úžasné výkony v jednotlivých soutěžích. Celkově jsme si odnesli všichni z tohoto dne velmi silné zážitky a vyhráli ti nejlepší. Po vyhlášení a večeři jsme pokračovali v utužení kolektivu tentokrát převážně na baru. V této fázi se za námi přijelo podívat naše oblíbené trio Petr Hušek, Petr Hrubý a Vilém Podliska, a tak měl každý možnost je u dobrého pití vyzpovídat a nabrat inspiraci do nového pololetí. No jak už to tak bývá, byla z toho nakonec výborná párty, kterou definitivně ukončila až snídaně.
Druhý den byl již formální a byl zaměřen na příběhy lidí, kteří již ve firmě něčeho dosáhli, a kteří se s námi podělili o to, že i oni ve svých začátcích byli obyčejní kluci bez zkušeností, kteří se všemu postupně tvrdou prací naučili. Petr Hrubý nám také představil vizi společnosti pro rok 2013 a poodhalil zajímavé novinky, které se chystají. Nechybělo ani vyhlášení postupů a top lidí ve všech kategoriích. Seminář byl určitě jeden z nejlepších, které kdy proběhly, a byla škoda, že hodně lidí pro nemoc nemohlo dorazit. I tak se tam všem podařilo načerpat inspiraci a energii na 1. pololetí 2013, kdy se všichni popereme o další zemské ředitelství Romana Huška. A i díky této akci si myslím, že se nám to povede!
Petr Novota, manažerNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *