Přesně podle titulku rozhovoru s Jirkou Čejkou v červnovém čísle OK Infa: „Práce v Brokeru je týmová hra“ uspořádala kancelář KORUNA  Aleny Pilařové setkání ostravské skupiny ředitelství Pavla Zyma.  Poslední květnový víkend obsadili rodinný ranč kolegyně Aničky Kubánkové v Ostravě-Proskovicích.

Naši hostitelé v čele s šéfkuchařem Petrem Kubánkem splnili svůj úkol na výtečnou a za to jim patří náš srdečný dík.
Plánem tohoto setkání nebylo tentokrát žádné školení, žádné vyhodnocování, žádné plánování, ale pouze a jen utužování kolektivu. Náš ředitel Pavel Zym zahájil krátkým proslovem setkání oficiálně v 17 hodin a po té se již rozproudila diskuze a volná zábava. V rámci celého odpoledne a večera jsme také probírali situaci v našem regionu v oboru finančního poradenství, vyměňovali jsme si různé poznatky a zkušenosti z práce s klienty a potenciálními spolupracovníky. Mimo jiné proběhla různá sportovní klání, která jenom potvrdila zdravou rivalitu a konkurenci, která vznikla rozšířením obou kanceláří ostravské skupiny (KORUNY Aleny Pilařové  a CEMENTÁRNY Pavla Zyma).
S blížícím se podvečerem začalo některým „sportovcům“, pohybujícím se za pingpongovým stolem, docela hládnout a v tuto dobu přišla chvíle našich hostitelů.  O dokonalosti přípravy gastronomické stránky této akce svědčí i fakt, že maso už bylo předem dobře naložené, takže i guláš, sloužící pro tento večer jako předkrm, byl prostě skvělý. Jako hlavní chod celého setkání byly demokratickým hlasováním zvoleny steaky a v rámci demonstrace soudržnosti s naším nejvyšším ředitelstvím se pilo plzeňské pivo.


Součástí večerní zábavy bylo i vypouštění Lampiónů štěstí a přání, na což čekaly hlavně děti. Každý z účastníků měl při vypouštění lampiónů své tajné přání. Troufám si říct , že u většiny bych i uhádl, o jaké přání šlo, ale tohle zůstane navždy uzamknuté v našich myšlenkách.
S blížícím se pozdním večerem, skupina nejvytrvalejších účastníků setkání probrala zpěvník hitů 80. let a za doprovodu kytary oprášila svůj hudební talent. Přestože se nám v noci trochu pokazilo počasí, nic to neubralo na dobrém pocitu z příjemného setkání všech spolupracovníků, patřících do ostravské skupiny ředitelství Pavla Zyma.
Petr Otys , konzultant


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *