13. konference Broker Consulting se zúčastnilo více než 600 návštěvníků. Jak se jim líbilo nové pojetí scénáře konference, témata prezentací a jak si užili ples? To se dozvíte z ankety, která proběhla v plzeňském Parkhotelu krátce před zahájením plesu.


Po skončení pracovní části konference jsme se v Parkhotelu v Plzni ptali účastníků:

  1. Po kolikáté jste se zúčastnil konference Broker Consulting?
  2. Jak se vám letošní konference líbila?
  3. Jak se těšíte na ples?

.
Martin Pech, konzultant
1. Byla to moje třetí konference.
2. Bylo to zase něco úplně nového. Ani jsem nečekal, že mě to tase tak překvapí a zasáhne. Moc se mi to líbilo. Líbil se mi formát, příběhy lidí. Každá z prezentací měla něco do sebe.
3. Těším se, jak budou dámy chodit v těch večerních róbách.
Jarmila Ostárková, reprezentant
1. Letos je to moje třetí konference.
2. Byla to pro mě opět výjimečná konference a hlavně motivující. Ještě musím a hlavně chci na sobě hodně pracovat, abych si vytvořila svůj vysněný tým. Nejvíce se mi líbil Roman Hušek. Smekám klobouk před jeho píli, že za tak krátkou dobu dosáhl vytvořit a hlavně vést a učit své kolegy v týmu.
3. Na ples se těším, bude to určitě náročné, ale chceme si ho s kolegy  naplno užít.
Josef Bíba, asistent
1. To je moje první konference.
2. Už ze školení a různých setkání jsem tušil, jak bude zhruba konference probíhat. Líbilo se mi to. Líbilo se mi, jak na pódiu mluvili vítězové jednotlivých kategorií a chtěl bych se tam dostat taky.
3. Na ples se těším. Přípravy žádné neproběhly. Cíl je bavit se.
Petr Kadleček, konzultant senior

1. Jsem na konferenci potřetí.
2. Zaujalo mě opakování různých dovedností. Jak uzavírat obchody, jak náborovat. Opakování je matka moudrosti. Na pódiu to měli všichni dobře připravené. Nejvíce se mi asi líbil Tomáš Paur, jak měl připravený svůj vstup.
3. Jelikož nejsem zrovna velký tanečník, tak spíše pasivně (smích).
.
Martin Vašíček, reprezentant

1. Na konferenci jsem už počtvrté.
2. Myslím, že všechny konference byly super. Letošní je trochu jiná v tom, že je v Plzni, takže jsem se trochu projel. Z prezentací mě asi nejvíce zaujala problematika budování týmu. Začít se chovat jako lev. Sám se člověk hodně naběhá, takže začínám taky uvažovat o tom, že budu zapojovat lidi.
3. Těším se.
Martina Pfeiferová, reprezentant

1. Myslím, že to je moje šestá konference. Ale jako spolupracovníka pátá.
2. Letošní konference se mi líbí moc. I když jsem byla překvapená z toho, že to je brzo ráno, respektive dřív než vždycky, ale stojí to za to. Moc se mi líbila prezentace Petra Huška.
3. Mám připravené šaty, takže se těším.
Libor Suchý, asistent
1. Je to moje první konference.
2. Mám z toho výborný pocit. Uvědomil jsem si, že můžu postoupit mnohem rychleji na pozice. Je to o tom, že už vím, co chci. Tady vidím úspěšné lidi, kteří toho dosáhli. Takže stačí jen jít v jejich šlépějích. Zaujaly mě všechny prezentace. Zajímavé je, že všichni říkají v podstatě to samé. To znamená, že to asi bude fungovat. A je to o tom jednom – dělat aktivity a dělat to správně.
3. Přípravy jsem sice moc nedělal, ale těším se.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *