Tak máme za sebou letošní kick off meeting! V Hustopečích u Brna se nás 21. ledna sjelo 130 a bylo to vydatné nakopnutí. Všechno nasvědčuje tomu, že rok 2011  bude náš. Více o tom, co se dělo v Hustopečích během dne i večer ve sklípku, se dozvíte z fotogalerie.

Telegraficky z obsahu Kick off meetingu

Po víkendu stráveném v Hustopečích je všem jasné, že rok 2011 přináší oboru nezávislého finančního poradenství a společnosti Broker Consulting neopakovatelné příležitosti. Penzijní reforma, změny ve stavebním spoření a situace na trhu nemovitostí jsou jen příkladem potenciálu, se kterým letos můžeme pracovat. Účastníky kick off meetingu s nimi podrobně seznámil zemský ředitel Tomáš Paur.
Ekonomický ředitel Pavel Matoušek upozornil na to, že s měnící se legislativou přicházejí také přísnější podmínky a vyšší nároky na profesionalitu a etickou stránku práce finančních konzultantů. Trh se očistí od těch, kteří v tomto oboru hledají jen rychlou cestu k obohacení a zůstane na něm místo pro stabilní společnosti a konzultanty, pro které je hlavním cílem profesionální služba klientům.
Generální ředitel Petr Hrubý vedle shrnutí loňského roku a nasměrování toho letošního přišel jako obvykle s několika překvapeními. Jedním z nich je soutěž o víkend v Turecku, dalším první ples Broker Consulting, který se bude konat letos v březnu. O tom ale až někdy příště…


Další fotografie najdete v galerii rajce.net zde.
Reportáž z Kick off meetingu bude publikována v únorovém čísle časopisu OK Info.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *