V pondělí 20. prosince 2010 odvysílala Česká televize pořad Černé ovce zaměřený na finanční poradce. Jednou ze tří testovaných firem byl i Broker Consulting. Náš konzultant Tomáš Růžička jako jediný poskytl klientce před skrytou kamerou profesionální servis.

Pořad se točil na konci prázdnin. Fiktivní manželský pár zavolal na telefonní číslo klientského centra Broker Consulting v Praze 5 na Slunečním náměstí. Kontakt na tyto klienty převzal Tomáš Růžička a obratem si s nimi domluvil první schůzku. Ta proběhla v klientském centru, trvala asi hodinu a Tomáš přesně podle našich standardů zjistil od klientů všechny údaje o jejich finanční situaci a cílech a sepsal objednávku finančního plánu.
Druhá schůzka se uskutečnila přibližně za 14 dní. Na ní Tomáš představil navržené řešení, které ještě v průběhu schůzky operativně přizpůsobil přáním klientů.  Perfektně zpracovaný plán a vytištěný výstup Finančního plánu na redaktory evidentně udělal dojem. Firma Broker Consulting jako jediná splnila očekávání klientů a poskytla služby, jaké by měly být standardem všech finančních poradců.
Že šlo o mystery shopping, se Tomáš dozvěděl až z televizní obrazovky, kde uslyšel povědomý hlas…
Díky, Tomáši, za skvělou reprezentaci naší společnosti.
Další dvě „poradkyně“ z jiných společností, které se v pořadu objevily byly bohužel ukázkou toho, proč česká veřejnost stále chová k profesi finančních poradců nedůvěru.
Celý pořad vysílaný v pondělí 20. prosince 2010 můžete shlédnout v archivu České televize na tomto odkazu:
http://www.ceskatelevize.cz/porady/1097429889-cerne-ovce/210452801081220/video/


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *