V zářijové Regatě Broker Consulting 2010 závodilo 21 lodí s posádkami složenými ze 150 „brokeráků“. Vedle hlavního závodu proběhla také bonusová etapa s výhrou 100 000 korun a vyhlašovalo se také několik speciálních kategorií. V tomto příspěvku najdete jména a fotografie vítězných posádek.
Čtěte také: Lodní deník, Fotky z regaty

Loď č. 11 (Rock’n’roll)

Absolutní vRegata Broker Consultingítěz Regaty, 1. místo v 1. etapě, 2. místo ve 2. etapě, 1. místo ve 3. etapě, 1. místo v závodě o 100 000 Kč
Posádka: Pavel Šimků, Tomáš Záluský, Libor Nekvasil, Tomáš Havelka, Jarda Ocelka, Čeněk Liška, David Svoboda, Roman Kyselý (skipper)

Loď č. 2 (Sladana)

Celkové 2. mRegata Broker Consultingísto, 2. místo v 1. etapě, 2. místo ve 3. etapě
Posádka: Luděk Vokoun, Jan Vokoun, Pavel Mičan, Michal Klátil, Richard Haidlmayer, Roman Kroutil, Jiří Košař, Dan Vodička (skipper)

Loď č. 10 (Jazz)

Regata Broker ConsultingCelkově 3. místo, 1. místo ve 2. etapě, 2. místo ve 3. etapě
Posádka: František Rejzek, Lenka Červinková, Lucie Šrédlová, Pavel Strašil (skipper)
.

Loď č. 3 (Tango)

Regata Broker Consulting3. místo v 1. etapě, celkové 8. místo, 2. místo v bonusové etapě (výhra 66 000 Kč)
Posádka: Roman Skala (vedoucí posádky a skipper), Monika Skalová, Milan Harmáček, Jana Ottová, Jiřina Karhanová, Tomáš Marek, Tomáš Vondrášek, Alena Chalupková

Loď č. 13 (Roko)

Regata Broker Consulting3. místo ve 2. etapě, celkově 4. místo
Posádka: Petr Boháč (skipper), Drahoš Olšiak, Anna Olšiaková, Erik Olšiak, Petra Boháčová, Tomáš Janoušek
.

Loď č. 1 (Bolero)

Regata Broker ConsultingVítěz kategorie „Nejveselejší posádka“
Posádka: Jindřiška Dresslerová, Pavel Hojda, Zdeněk Čermák, Eva Patová, Václav Kupilík, Petr Nechutný st., Pavel Dressler, Alena Kotrchová (skipper)

Loď č. 19 (Gorki)

Regata Broker Consulting2. místo v kategorii „Nejveselejší posádka“, 3. místo v bonusové etapě závodu (výhra 33 000 Kč)
Posádka: Jirka Čejka, Martin Novotný, Michal Zátko, Tomáš Janura, Jarda Bartoš, Erika Süčová, Eva Sadílková, Tomáš Krejza (skipper)

Loď č. 8 (Tina)

Regata Broker Consulting3. místo v kategorii „Nejveselejší posádka“
Posádka: Emil Malý, Pavla Sovková, Martin Švehla, Jiří hruška, Hana Richtariková, Karel Sůva, Radka Sůvová, Ladislav Prouza (skipper)

Loď č. 12 (Samba)

Regata Broker ConsultingVítězství v kategorii „Největší překvapení“.
Posádka: Veronika Kohnová, Zuzana Plicková, Eva Kunertová, Petra Kučerová, Petra Benešová, Vlasta Štěrbová, Lea Princová (skipper)

Loď č. 9 (Silver Dolphin)

Regata Broker ConsultingVítězství v kategorii „Nejrychlejší zakotvení“
Posádka: Šárka Malá, Petra Obedová, Stanislava Myšková, Ludmila Pultznerová, Michal Novák, Jakub Malý, Tomáš Růžička, Darek Dupal (skipper)

Loď č. 22 (Cuci Luci)

Regata Broker ConsultingVítězství v kategorii „Nejvíce posbíraných múringů“
Posádka: Pavel Zym, Martin Pech, Ivana Hlaváčková, Ivan Strachoň, Iveta Trojková, Jiří Mayer (skipper)

Podrobné výsledky všech etap závodu najdete v tabulce (při kliknutí se zvětší):


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *