Provize za osobní servis

Broker Consulting zavádí systém nových provizí za osobní servis získatelům. Nejen o servisu, ale o celé řadě inovací, díky nimž je Broker Consulting zase o krok dál a silnější, si povídáme s Petrem Hrubým: „Je čas šlápnout do pedálů určitým směrem – směrem k investicím, provizím za osobní servis, finančnímu plánu, investičnímu poradenství, realitním službám a dalším výzvám, do kterých se společně pustíme.“
Celý rozhovor zde… (Pokračování textu…)

O budoucnosti

Česká legislativa prochází v současné době obdobím velkých změn. Oblast nezávislého finančního poradenství může ovlivnit novela zákona č. 38/2004 Sb., o pojišťovacích zprostředkovatelích, a také některé změny v zákoně o daních z příjmů týkající se daňové uznatelnosti soukromého životního pojištění. Statutární ředitel Broker Consulting Petr Hrubý v následujícím rozhovoru prozrazuje, jaké příležitosti nám přinesou případné změny, do jaké míry ovlivní naši práci, ale také ledacos ze zákulisí příprav zákonů.
(Pokračování textu…)

Na startovní čáře – příběh III.

Jirka Tomíček přišel před třema lety do Broker Consulting už jako zkušený podnikatel. Ve svých 22 letech ukončil kariéru profesionálního hokejisty a odjel do USA, kde založil úspěšný internetový obchod se skate-oblečením. Po dvou letech se vrátil do Čech, rozhodl se pro úplnou změnu oboru podnikání a začal budovat kariéru v Broker Consulting. Na konci roku 2013 dosáhl pozice Finanční specialista senior.
(Pokračování textu…)

V Broker Consulting jsou si lidé rovni

Broker Consulting má za sebou nejsilnější rok v historii. Do roku 2014 vstoupil dalším růstem, ale také s úpravami kariéry. Přibyly 3 nové pozice a postupová kritéria se snížila. Kariéra je nejatraktivnější na trhu. Také loňská novinka OK Double jde na „dračku“. „Sepisujeme zhruba 1000 dopojištění OK Double za měsíc,“ říká v rozhovoru Petr Hrubý, statutární ředitel Broker Consulting.
(Pokračování textu…)

Na startovní čáře – příběh II.

Manažerka Lenka Volná přišla do Broker Consulting před rokem a půl. Do té doby byla čtyři roky zaměstnaná v prestižní marketingové agentuře, kde měla na starosti koordinaci zakázek středních a větších klientů jako Account Executive a následně Account Manager. Přestože práce v marketingu byla jejím snem a podařilo se jí dosáhnout zajímavé pozice, rozhodla se po čtyřech letech pro změnu a začala budovat kariéru v Broker Consulting v týmu Matěje Kubrta. (Pokračování textu…)

3 příběhy ze startovní čáry

Co přiměje člověka, který má atraktivní zaměstnání, nebo úspěšně podniká, aby se rozhodl zkusit úplně od nuly práci v novém oboru? Jak se cítí bývalý zaměstnanec, když začíná podnikat? Jak náročné je rozjet kariéru ve finančním poradenství pro podnikatele, který vlastnil úspěšný internetový obchod? A co zažívá na startu kariéry v Broker Consulting člověk, který má za sebou zkušenosti v oboru financí?  Ve třech rozhovorech vám v nejbližších dnech přineseme příběhy tří lidí, kteří do Broker Consulting přišli před časem ze zcela rozdílných prostředí. Dnes, kdy mají svou kariéru slibně rozjetou, vzpomínají na to, jak prožívali první týdny a měsíce v Broker Consulting. Prvním z nich je Jaroslav Driemer.

(Pokračování textu…)

Buďte nejlepší, jací můžete být. Buďte „Jágrem“.

Marian Jelínek patří mezi nejlepší české trenéry a kouče. S českou reprezentací získal jako asistent Vladimíra Růžičky v roce 2005 ve Vídni titul Mistr světa. Dlouhou dobu spolupracoval jako osobní kouč s Jaromírem Jágrem. Dnes se vedle vrcholového sportu věnuje také seminářům a koučingu pro byznysmeny. Podle jeho slov má vrcholový sport s byznysem velmi mnoho společného a pro úspěch platí v obou oblastech velmi podobná pravidla.
(Pokračování textu…)

Vašemu mozku nejvíce škodí pasivita a stereotyp

Lidský mozek je fascinující orgán, opředený mnoha předsudky. Jiří Vokáč Čmolík, se vědeckých výzkumů lidského mozku účastní už radu let. Jeho firma Inner Winner (vnitřní vítěz) se zabývá programy a semináři, s jejichž pomocí se lidé učí se svým mozkem efektivně pracovat a trénovat ho.V rozhovoru prozrazuje Jiří Čmolík, jak naprogramovat mozek na úspěch a štěstí.

(Pokračování textu…)