Petr Hrubý v Hospodářských novinách

„Šéf Broker Consulting: Do 5 let znásobíme náš poradenský byznys na 2 miliardy.“ Tak zněl titulek rozhovoru s Petrem Hrubým publikovaného na serveru iHNed.cz. V průběhu ledna zveřejnil server v rámci pořadu Face to Face i videorozhovor s představiteli dvou nejvýznamnějších poradenských firem na českém trhu – Petrem Hrubým a Pavlem Kohoutem. Další rozhovor byl publikován v Hospodářských novinách 17. ledna 2014.
(Pokračování textu…)

Film o filmu Black Horse

Jak probíhalo natáčení scén, kdy regionální ředitel Emil Malý krotil divokého černého koně? Kde a jak se točily efektní záběry černých a bílých aut s logem Broker Consulting? Jak dlouho trvalo natáčení spotu k 15. narozeninám Broker Consulting a co se dělo za kamerou? To všechno a ještě mnohem více se dozvíte z 10minutového „Filmu o filmu“.
(Pokračování textu…)

Black Horse – Spot k 15. výročí Broker Consulting

Bouřlivé ovace sklidil v sobotu 8. června ve zlínském kongresovém centru tříminutový spot Black Horse, který byl natočený u příležitosti 15. výročí společnosti Broker Consulting. Vychutnejte si podívanou na efektní záběry koní a aut, které extrémně odvážným zpracováním symbolizují poslání naší společnosti – kdo jsme a kam jdeme.
(Pokračování textu…)