Na vlastní oči – konference MDRT

MDRT (Million Dollar Round Table) je asociace sdružující nejlepší finanční zprostředkovatele světa, která čas od času pořádá kromě akcí pro své členy také tzv. otevřená setkání. Tuto příležitost setkat se se světovou elitou našeho oboru a načerpat inspiraci od těch nejlepších se rozhodli využít také Petr Nechutný s Vilémem Podliskou.
(Pokračování textu…)

Ostrý start do roku 2014

Hned zkraje ledna jsme odstartovali nový rok tradiční sérií meetingů jednotlivých zemských ředitelství. Prvním z nich bylo setkání „tisícovky a třítisícovky“ v Nesuchyni. A start to byl tentokrát opravdu ostrý. Do roku 2014 totiž vstupujeme s novinkami v kariéře (více se na beOK dozvíte již brzy v rozhovoru s Petrem Hrubým). V Nesuchyni si navíc účastníci na vlastní kůži vyzkoušeli výměnu kol v boxech Formule 1.
(Pokračování textu…)

Fotky z 15. Výroční konference Broker Consulting

Energie, bubnování, divoký tanec, emoce, radost z vítězství, inspirace, úspěch, setkání s kolegy, koncerty kapel The Apples a Nightwork, kolo štěstí, míchání koktejlů pro Dobrý skutek, ale také překvapení v podobě bílých obrandovaných aut, tříminutového imageového spotu, nebo vyhlášení opčního programu… Takové byly oslavy 15.narozenin Broker Consulting.
(Pokračování textu…)

Black Horse – Spot k 15. výročí Broker Consulting

Bouřlivé ovace sklidil v sobotu 8. června ve zlínském kongresovém centru tříminutový spot Black Horse, který byl natočený u příležitosti 15. výročí společnosti Broker Consulting. Vychutnejte si podívanou na efektní záběry koní a aut, které extrémně odvážným zpracováním symbolizují poslání naší společnosti – kdo jsme a kam jdeme.
(Pokračování textu…)

Tři oblastní ředitelé odhodlaní zvítězit

Eva Sadílková vyzpovídala tři úspěšné muže – Čeňka Lišku, Petra Nechutného a Jakuba Krčmáře. Nejstaršímu z nich je třicet let, nejmladšímu pětadvacet. Všichni tři postoupili v lednu 2013 na pozici oblastního ředitele. Všichni tři také dobře vědí, že základem úspěchu je tvrdá dřina a trénink. Vyzkoušeli si to nejen v oboru finančního poradenství. Dříve se věnovali na špičkové úrovni sportu a Čeněk Liška má za sebou úspěšnou kariéru profesionálního muzikanta.
(Pokračování textu…)