Na startovní čáře – příběh III.

Jirka Tomíček přišel před třema lety do Broker Consulting už jako zkušený podnikatel. Ve svých 22 letech ukončil kariéru profesionálního hokejisty a odjel do USA, kde založil úspěšný internetový obchod se skate-oblečením. Po dvou letech se vrátil do Čech, rozhodl se pro úplnou změnu oboru podnikání a začal budovat kariéru v Broker Consulting. Na konci roku 2013 dosáhl pozice Finanční specialista senior.
(Pokračování textu…)

Na startovní čáře – příběh II.

Manažerka Lenka Volná přišla do Broker Consulting před rokem a půl. Do té doby byla čtyři roky zaměstnaná v prestižní marketingové agentuře, kde měla na starosti koordinaci zakázek středních a větších klientů jako Account Executive a následně Account Manager. Přestože práce v marketingu byla jejím snem a podařilo se jí dosáhnout zajímavé pozice, rozhodla se po čtyřech letech pro změnu a začala budovat kariéru v Broker Consulting v týmu Matěje Kubrta. (Pokračování textu…)

Karting Cup

Napiš si svých 100 životních cílů a BAV SE! Tak zněla pravidla pro účast na závodě prvního ročníku Karting Cupu ředitelství Matěje Kubrta, libereckého Broker Guru! Docela atraktivní motivačka, co říkáte? Napsat si cíle a dostat možnost závodit na motokárách, pro každého lahev šampaňského a navíc každý pětičlenný tým dostal poukaz na 5000 Kč na vánoční večírek. Neskutečná záležitost!

(Pokračování textu…)

Black Horse – Spot k 15. výročí Broker Consulting

Bouřlivé ovace sklidil v sobotu 8. června ve zlínském kongresovém centru tříminutový spot Black Horse, který byl natočený u příležitosti 15. výročí společnosti Broker Consulting. Vychutnejte si podívanou na efektní záběry koní a aut, které extrémně odvážným zpracováním symbolizují poslání naší společnosti – kdo jsme a kam jdeme.
(Pokračování textu…)