Akcelerace výkonů pomocí rychlých aut

Několik tisíc koňských sil pod kapotou krotili v pátek 23. srpna v Mnichově Hradišti obchodníci a manažeři z ředitelství Michala Koubka. Michal společně s Ivonou Bakrlíkovou připravil překvapení pro 20 lidí, kteří v poslední době zvládli akceleraci svých výkonů. Dostali proto možnost vyzkoušet si akceleraci také za volantem některého z šesti krasavců ze stáje společnosti Show Cars.

(Pokračování textu…)

Black Horse – Spot k 15. výročí Broker Consulting

Bouřlivé ovace sklidil v sobotu 8. června ve zlínském kongresovém centru tříminutový spot Black Horse, který byl natočený u příležitosti 15. výročí společnosti Broker Consulting. Vychutnejte si podívanou na efektní záběry koní a aut, které extrémně odvážným zpracováním symbolizují poslání naší společnosti – kdo jsme a kam jdeme.
(Pokračování textu…)

Hokejisté s ohnivým koněm na prsou vybojovali bronz

Začátkem dubna se uskutečnil už třetí ročník hokejového turnaje Kooperativa Cup, ve kterém po úspěšných dvou ročnících nemohl chybět favorizovaný tým hokejistů Broker Consulting. Letošní manšaft Broker Consulting byl postaven z konzultantů zemského ředitelství Petra Huška. Ten jako správný vůdce podporoval po oba dny turnaje naše borce přímo ze střídačky.
(Pokračování textu…)

Lodní deník Regaty Broker Consulting 2012

Třetího ročníku Regaty Broker Consulting se zúčastnilo 18 posádek, které se utkaly v pětietapovém závodě na trase vedoucí mezi ostrovy střední Dalmácie. Statečně zápasily s větrem, bezvětřím, spinakry, horkým sluncem i žízní a odměnou za to jim bylo průzračné moře, skvělá parta a nezapomenutelné zážitky.
(Pokračování textu…)

Broker Consulting: v roce 2011 opět dvouciferný růst


Finanční skupina Broker Consulting vytvořila podle auditovaných hospodářských výsledků v roce 2011 zisk ve výši 31,5 mil. Kč. Obrat z hlavní činnosti finanční skupiny přesáhl v loňském roce částku 727 milionů korun, což odpovídá meziročnímu nárůstu přes 17 procent.
(Pokračování textu…)

Ivona Bakrlíková – manažerka roku 2011

K úspěchu často vedou klikaté a trnité cesty. Ivona Bakrlíková o tom ví své. Do Broker Consulting přišla před rokem a půl v době, kdy s velkou finanční ztrátou musela ukončit své předchozí podnikání. V situaci, která by řadu lidí zlomila, se Ivona s odhodláním pustila do práce v novém oboru – finančním poradenství. Dnes ji známe jako nejlepší manažerku roku 2011. V rozhovoru velmi otevřeně hovoří nejen o radosti ze získané trofeje, ale také o tom, jak překonávala nejtěžší životní období.
(Pokračování textu…)